Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20on évesen előszőr mennék...

20on évesen előszőr mennék kozmetikushoz. Hogy készüljek?

Figyelt kérdés
Eddig hibátlan bőröm volt, de úgy tűnik, most "kamaszodok" (vagy a fog. gátló abbahagyása miatt), szeretnék kozmetikushoz menni. Sose voltam még. Hogy készüljek? Lehet rajtam smink, lemossa ugye? De "vissza" már plussz pénz ellenében teszi, igaz? Nekem kell konkrét arckezelést kérnem, vagy ő állapítja meg, mire van szükségem? Egyéb tanácsotok, gyakorlati tapasztalatotok van?

2013. júl. 17. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne sminkkel , de ha arctisztításra mész akkor úgyis letörli, de a spirált azért kerüld el..A vissza az a sminkelésre vonatkozik? Mert az plusz pénzbe kerül persze, de arctisztítás után nem ajánlatos semmilyen sminkszert rákenni. Ha lány vagy menzesz után menj, mert akkor hamarabb jobban múlik a nyomkodás helyei, menzesz alatt mégjobban fáj a ynomkodás. Készülj fel rá hogy először látszódni fognak a nyomkodás helyei,de ez elmúlik lehet egy éjszaka vagy pár nap alatt ez a bőröd érzékenységétől függ,tehát tervezz úgy hogy utána leglaább egy napig ne legyen olyan fontos programod legalábbis ha neekd ez számít.. De ismerek olyat is akinek semmi nem látszik az arcán közvetlen kezelés után. Egy jó kozmetikus először átnézi a bőrödet kezelés előtt és akkor megállapítja hogy milyen is a helyzet, majd kezelés közben vagy alatt tanácsokat ad, krémeket egyéb tisztítókat hogy mit kéne használni.
2013. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi hát jóhogy lány vagy mivel sminkel kapcsolatosan kérdeztél..:D
2013. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!