Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha még sosem gyantáztam a...

Ha még sosem gyantáztam a puncim (és elég szőrös), de nem szeretnék kozmetikushoz menni, hanem magamnak csinálni (és nem szeretnék kotyvasztani cukros gyantát vagy mit) akkor hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Veet easy wax-szal meg lehet csinálni?

Hogy csináljam? Kis részeket gyantázzak, vagy nagyon egyszerre? Vagy pl egy kicsit vágjam rövidebbre a szőrt?

Tudtok valami tippet mondani? Félek, hogy fájni fog nagyon.


2014. dec. 8. 18:05
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én mint férfi jobban szeretem a természetes szőrös puncit, mind esztétikailag és szexuálisan is jobban vonz.

Abszolút nem szeretem ha a nő szőrteleníti a puncit!

2014. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

azért szerettem volna legyantázni, mert a fiú, akivel kezdek nagyon jóban lenni, azt mondta, hogy nem szereti a szőröset.

egyébként nem volt olyan vészes mint számítottam rá simán meg tudtam maganak csniálni

2014. dec. 9. 20:59
 13/13 anonim ***** válasza:
a borotválástól egyre erősebb szőr nő majd. a cukor gyanta az vegyianyagmentes legalább, és te magad is meg tanulod a használatát. kapni már kész állapotban is, ha esetleg nem tudod elkészíteni. én is készen veszem. ha gondolod megadom az eladó email címét. 2000ft körül van és egy évre majdnem elég is.
2014. dec. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!