Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha még sosem gyantáztam a...

Ha még sosem gyantáztam a puncim (és elég szőrös), de nem szeretnék kozmetikushoz menni, hanem magamnak csinálni (és nem szeretnék kotyvasztani cukros gyantát vagy mit) akkor hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Veet easy wax-szal meg lehet csinálni?

Hogy csináljam? Kis részeket gyantázzak, vagy nagyon egyszerre? Vagy pl egy kicsit vágjam rövidebbre a szőrt?

Tudtok valami tippet mondani? Félek, hogy fájni fog nagyon.


2014. dec. 8. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan fog fájni.

Magadnak semmiképpen ne csináld.

Örülsz, ha kozmetikusnál kibírod. Ott legalább gyorsabban túl leszel rajta és nem fogod össze-vissza tépkedni.

2014. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nagyon nem szeretnék kozmetikushoz menni :(

A hónaljamat is magamnak szoktam

2014. dec. 8. 18:15
 3/13 anonim ***** válasza:
De mi a baj a kozmetikussal? :S
2014. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az, hogy nem szeretem, ha bárki is pucéran lát
2014. dec. 8. 18:21
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Akkor minek gyantázni? Ha úgyse leszel pucér senki előtt...
2014. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A kozmetikusnál nem kell levetkőzni. Csak félre kell húzni a bugyit általában ahol épp csinálja. Na nem mintha nagyon érdekelné a dolog.

Otthon magadnak nem tudsz elég jól hozzáférni a legtöbb részhez, és a bőrt se tudod elég jól megfeszíteni - hacsak nincs három kezed - emiatt csúnyán be is gyulladhat utána.

Ha még sose gyantáztad/epiláltad, akkor az átlagosnál is jobban fog fájni, bár sokadjára sem egy leányálom a dolog. Kis részenként próbáld, és se túl hosszú, se túl rövid ne legyen, olyan gyantázáshoz pont ideális hossz kéne. A veet-et meg nem ismerem, de jót még senkitől nem hallottam róla, de te tudod, mennyire vált be neked.

2014. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elsőre borzalmasan fáj, de a második alkalommal már nem vészes.

Én magamnak csinálom (pont ma szedtem le) az egészet, valaki írta, hogy 3 kéz kéne hozzá, hát nem tudom, nekem kettővel is megy, meg is tudom feszíteni a bőrt, és még sosem lettem véraláfutásos/gyulladásos O__o Azt a keveset, amit nem szed le a gyanta, azt utána kitépem epilátorral.

Kis részeket szedek le egyszerre, neked is azt ajánlom, főleg elsőre. Olyan fél centis legyen a szőr vagy kicsit hosszabb, de ne ilyen másfél-két centis. Fél centi kell ahhoz, hogy a gyantába beleragadjon a szőr.

2014. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és az olyan krémek, amit rá kell kenni, várni kell egy picit aztán csak leszedni és lejön a szőr is?
2014. dec. 8. 18:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azokat nem lehet használni intim területre.
2014. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Maradj inkább a borotválásnál...
2014. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!