Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna a...

Szerintetek jól állna a felnyírt haj?

Figyelt kérdés
15 éves punk lány vagyok. Régóta szeretném kipróbálni a felnyírt hajat, de eddig nem engedték meg. Decemberben mennék fodrászhoz. A fejformám ovális, elvileg ahhoz minden hajtípus illik. Viszont elég sok hajam van és hullámos. Nem tudom ez mennyire lenne hátrányos. Ilyesmit szeretnék: [link] Előre is köszönöm a válaszokat:)

2014. nov. 30. 17:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, punk vagyok, tehát semmiféleképpen sem divatból csináltatnám meg.
2014. dec. 1. 16:00
 12/19 anonim válasza:
Ha jól áll akkor nagyon szexi tud lenni,de ha nem akkor nevetséges.
2014. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Esetleg küldhetnél magadról/az arcodról egy értelmes képet, nem 500 féle efektel ellátva, úgy jobban tudna nyilatkozni az ember... mint egy "ovális fej" láttán.


Amúgy pedig, így látatlanban..nem javaslom, elég sok punk van a környezetemben, tekintve, hogy én is az vagyok, de elég kevés lánynak áll jól az ilyen haj..


De mint mondani szokták, senkinek semmihez semmi köze, ha neked tetszik, és szeretnéd..hát csináld!

2014. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ha tetszik csináltasd meg most vagy fiatal később lehet a melóhelyed nem fogja lehetővé tenni az efféle vadságokat szóval nyírasd fel
2014. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mimcicc válasza:

Punk vagy? akkor nem mindegy, hogy mások véleménye szerint hogy áll ?? ne nevettess már... Én is punk

vagyok és rohadtul letojtam ki mit mond, hogy áll a taraj meg az egyéb dolgok... nem mindegy neked más mit mond ? polgárpukkasztás ... megáll az eszem.. 15 éves vagy elvileg pánk. és gyakorikérdésekre írogatod ki, hogy állna a felnyírt haj ??? :D

2014. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Drága utolsó.. csak pár bátorító megjegyzést szerettem volna hallani. Minden véleménytől függetlenül meg fogom csináltatni. Engem ne te oktass ki, hogy milyen egy igazi punk. Ha valami probléma van, írjál rám, dumáljunk privátban, vagy akár élőben. Hidd el, már 15 évesen jóval többet tudok mindenről, mint te.
2014. dec. 3. 17:20
 17/19 anonim ***** válasza:
a punkot is lehet divatból majmolni meg ha punk vagy akkor miért nem két oldalt akarod felnyíratni vagy tarajba főleg ha akkora punk vagy mint írtad hogy oktatsz is belőle ?
2014. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mert ha tarajam lenne, nagyobb punk lennék?! :DD
2014. dec. 4. 13:17
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejön. a képen lévő csajnak különösen jó áll
2015. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!