Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör, hosszú haj, oldalt...

Göndör, hosszú haj, oldalt felnyírt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hátközépig érő göndör hajam van, és erősen gondolkozom, hogy a fejem egyik oldalán felnyíratom/levágatom, mert nagyon tetszik, de fél, hogy ha vissza akarom növeszteni nagyon hülyén fog kinézni.. bőven van hajam, szóval simán el tudnám takarni, de érdekelnek a tapasztalatok, hátha olvassa valaki aki kipróbálta :D

#haj #göndör haj #hosszú göndör
2014. nov. 26. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam,egy ideig tetszett,de visszanöveszteni idegölő!Én nem csinálnám még egyszer végig!
2014. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek felnyírt hajjal azok mind megbánták... szóval nem ajánlom. Főleg ha stílusod sincs hozzá... mert az azért kell. Meg vannak fejformák amihez kifejezetten rémesen áll.
2014. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

stílusom és fejformám szerintem lenne hozzá, nem kimondottan izgat mások véleménye, másrészt meg volt már úgy fonva és csatolva is, hogy úgy nézett ki mintha fel lenne nyírva, csak hát a türelem az nagyon nem erősségem, szóval azthiszem ezt még rendesen mérlegelem :D

2014. nov. 26. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Ferfi szemmel undorito, gyalazatos viselet ,karrobahuznam azt aki kitalalta!

Egy szep nobol egy visszataszito ocsmanysag valik..

2014. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
barátnőmnek hasonló hosszú haja van bár nem göndör ő levágatta és nagyon jól áll neki ha hosszú a hajad simán eltudod takarni növesztéskor amikor meg megnő kicsit feltudod tűzni és alig látszik, de ha félsz a visszanövesztéstől vágasd fel hátul a tarkód az is jól néz ki és könnyebben el tudod takarni
2014. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, megcsináltattam, imádom :D egy darabig 100% hogy így is fog maradni :)
2014. nov. 28. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!