Ricinusolaj hajra?

Figyelt kérdés
Az igaz hogyha fejbőrre kenem akkor hajnövesztő hatású, de ha hajvégekre akkor elősegíti a töredezést? :O

2014. nov. 22. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Nővérem a teljes hajára kente, nem csak a tövére és semmi baja nem lett a hajának, sőt szép fényes lett tőle :)
2014. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
A fejtőre nem kell, mert akkor zsírosítja a hajat. A hajhosszra-hajvégre kell felrrakni;) 2-3 órát rajta hagyod,majd lemosod. Növeszti,és fényesíti a hajat. Dehogy töredezik:) pont azért van, hogy NE töredezzen a haj:)
2014. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Se nem növeszti, se nem erősíti, semmit sem csinál vele, csak olajos lesz tőle (fényes). Ezt jó lenne már felfogni.
2014. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
2-es: ha a hajvégekre rakja attól még nem fog nőlni, a havégre azért jó mert gátolja a töredezést! A hajtövekre kend ha növeszteni szeretnéd (nekem így nőlt meg). :)
2014. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

Én jelenleg használom a ricinus olajat és elmondok neked róla akármit ami érdekel és mindenféle hajnövesztési tippeket is adok ha kell.

Én is növesztem a hajam szóval összeírtam egy lapra hajnövesztési dolgokat és besorszámoztam őket és 21 jött ki tehát 21 hajnövesztési ötlet ! :) Írj privit ha segíthetek :)

Amúgy most is ha elültem már a géptől megyek rákenem a hajamra és abban fogok aludni és reggel mosom le :)

írj bátran ha segíthetek :) !

2014. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Olajakat nem szabad fejbőrre kenni mert eltömíti a pórusokat, és attól max hullani fog, a hajnövekedéshez meg semmi köze, mert az a géneken múlik, az olaj meg nem génmódosítószer.
2014. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia .. "az olajokat nem szabad fejünkre kenni..stb" te próbáltál bármilyen olajat is a hajadra , fejbőrödre kenni ?

Nem bunkóságból inkább kíváncsiságból :)

2014. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne moss hajat 2 hétig, ugyan azt éred el, mintha olajjal meg zsírral kenegetnéd.
2014. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%

# 6:


Ez a válasz csak 50%-ban tűnik hasznosnak. :P A féligazságok a legveszélyesebbek benne; ezeket hosszasan lehetne elemezni... Ehelyett most csak pár dologra hívom fel a figyelmet, a ricinusolajra koncentrálva.


Az igaz, hogy a hajnövekedés mindenekelőtt a géneken múlik, és az olaj nem génmódosítószer. Ámde a hajnövekedést a "környezet" is nagyban befolyásolja, beleértve a felhasznált olajakkal és egyéb tényezőkkel kapcsolatos számtalan apró részletet.

Az is igaz, hogy bizonyos olajakat nem szabad fejbőrre kenni... - de az is igaz, hogy bizonyos olajakat meg szabad... S amelyeket szabad, szakszerűtlen kezelés esetén náluk is előfordulhat, hogy eltömíti a pórusokat, stb...

Egy cseppet betekintve a problematika bonyolultságába:


"A hidegen sajtolt olajakról: az indiai nők derékig, térdig és földig érő csillogó hajait mutogatják állandóan a YouTube videókon, milyen csodákat tesz velük az olajozás.":

[link]


"A ricinusolaj a haj-, szempilla- és szemöldökregeneráló és erősítő tulajdonságairól híres, serkenti ezek növekedését."

[link]


"Hajhullás elleni csodaszer: a ricinusolaj gondoskodik arról, hogy megszűnjön a hajhullás."

[link]


++++++++

Végezetül a Kérdező számára egy kis kiegészítő:

Remélem, időközben írtál privátban az # 5-ös válaszolónak, tekintve, hogy hajnövesztési dolgokban Kis Klarissza Nagy Szakértő!

2014. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válaszíró 0%-ban hasznos válaszokat ad.


;)

2014. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!