Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal ezek...

Mit csináljak a hajammal ezek után (festés)?

Figyelt kérdés
A 2-es sötétbarna hajam le lett szivatva vöröses középbarnára (40 perc alatt ennyit volt hajlandó szőkülni), erre rákerült egy 1020-as szőkítő hajfesték, amiből véletlen került a hajtövemre is, ami gyöngyszőke is lett, a többi csibesárga-világos rézszőke-rezes világosbarna átmenetes, de a nagyja leginkább az utóbbi. Hamvas középszőke a végcél, ebből még lehet az? Mikor lehet újra leszivatni, vagy már nem lehet többet, mert leég? Vagy esetleg pár hét múlva ráfesthetek erre? Most egy pár mosásos színező van rajta, hogy kevésbé legyen tarka a fejem, ezzel kihúzom 1-2 hétig, de hosszú távon muszáj lesz vele csinálnom valamit. Egy biztosan befogná, a rézvörös, de az szóba sem jöhet, a régi, hamvas hajamat szeretném visszakapni, de minimum egy 7 vagy 8-as mélységű, vállalható, nem vörös színt.
2014. nov. 19. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, még kell rajta szőkíteni, az egész hajhosszt egységesre kell hozni. Amúgy csoda lett volna, ha egy alkalommal ennyire sötét színből szép szőke lesz, úgyhogy türelem. Több lépcsős folyamat ez.
2014. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb. mikor szőkíthetem, vagy festhetek rá megint? Esetleg megint szőkíteni és festeni is kéne? Pár hétig balzsamozom, és pakolásokat teszek rá, hogy magához térjen szegényem, de Karácsonyra nem ártott volna, ha már nem lenne vöröses tarka hajam. Fodrászon is gondolkodtam, mégiscsak jobban ért hozzá, mint én, de ilyen azonnal beülős helyre nem mennék, normális fodrászhoz meg tudnom kellene, hogy mikorra jelentkezzek be.
2014. nov. 20. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!