Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS. Mit csináljak a hajammal?

SOS. Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören leírom.

Vettem hajszőkítőt (+9% okxi), amire én azt hittem, hogy majd kicsit kiszőkíti a hajamat és kész. (DE NEM) A lényeg, hogy bekentem vele a hajam + teljesen hajtőnél, így jól kiszívta a hajam. :/ Közben lemostam, mert már túl szőke lett (5 perc alatt) és "csibesárga" lett a hajam. + elöl és felül fogta csak be, de így nagyon ronda volt.

Ezután elmentem a fodrászhoz és befestette a hajamat majdnem! ugyan olyan barnára mint amilyen a többi hajam.

Nekem felül sötétebb volt, míg alul világosabb. Most a fejem tetején és alul ugyan olyan színű. De máshol sötétebb barna.

Anyum első nap nem vette észre. De aztán másnap igen, így azt mondtam, hogy kimoshatós hajfesték.. (Mivel nővéremnek akkor lett befestve kimoshatóssal, ami kb. 8 mosás után kijön.)

Mit tudok csinálni majd a hajammal?

Fodrász azt mondta, hogy még kelleni fog még 1* a hajfestés.

Ha nem nem nől gyorsan a hajam akkor muszáj lesz újból festetni. Ha pedig nem akkor színátmenetes lesz.

Anyumnak pedig nem akarom elmondani az igazat, mert imádja a hajam. Ha viszont a festés is elmondom, akkor tutira megöl..;)

Van esetleg valami természetes világosítás? Hogy azt tudjam neki mondani, hogy azzal kivilágosítottam...:$

Szóval mit tudnák csinálni?


Ne nézzetek hülyének, hogy ezt megcsináltam és nem kérek véleményeket sem! Nagyon jól tudom, hogy nem kellene hazudnom anyumnak, de most SOS van!


SEGÍTSÉGET KÉREK ÉN CSAK, ÖTLETEKET!

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS! :)



2014. ápr. 22. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: nem tudod világosítani természetes úton a hajadat, de még színezővel sem. Ha nem akarod, hogy olyan maradjon, amilyen most, akkor lesétálsz szépen a fodrászodhoz még egyszer.
2014. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tudsz csinálni hogy levágatod jó rövidre, így anyukád nem fogja észrevenni a festést. Más nem igazán van. Természetes világosítás nincs.
2014. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Rövidet azért nem szeretnék. :)

2014. ápr. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!