Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szeretnék tökéletes...

Nagyon szeretnék tökéletes arcbőrt! Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elég vegyes az arcbőröm, néhány helyen zsíros és pattanásos, de valahol száraz. Minden vágyam a tökéletes bőr! :( Valakinek tanácsa? Ti mit használtatok ami eltünteti? Nem szeretnék ezreket kidobni, már rengeteg mindent kipróbáltam! 15/L

2014. nov. 19. 18:41
1 2
 11/15 anonim válasza:

Fiú vagy, vagy lány ?


Szóval ha azt akarod elmúljanak a hegek akkor roacuttan vagy sotret


de amíg szeded vigyázz az izületeidre hogy ne erőltesd túl magad semmivel

2014. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, 25 éves. Ciki, mert súlyzózom na meg a többi... Mindegy, majd megkérdezem a bőrgyógyásztól, de egyébként a roacuttanról azt olvastam hogy nem segít a hegeken csak a pattanásokon. Neked melyik vált be a kettő közül?
2014. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én ismerek egy lányt aki súlyzózás mellett is szedte, ő is panaszkodott az izületeire de nem hagyta abba az edzést szóval ha szeded majd meglátod, max vissza veszel a súlyokból és csinálsz többet.

Egyébként a saját testsúlyos erősítés sokkal jobban védi az izületeket mint a gyúrás szóval én ezért nem is súlyzózom.


A roacuttan/sotret mindent leszed az arcodról és nagyon szép lesz tőle a bőröd. A hegeket is eltűnteti.

Több embert is ismerek aki szedte bele értve a hugomat is és mindenkinek nagyon szép lett tőle a bőre.

Viszont nem két hétig kell szedni hanem legalább pár hónapig.


Amire számíthatsz hogy iszonyatos szájszárazságot okoz.

Hidratáló ajakír nélkül a lábadat sem fogod kitenni otthonról és ha elkezded szedni már az a legjobb ha kened is hogy mikor kijön enyhébb legyen a kiszáradás.

Ezen kívül a történet nem olcsó, egy havi gyógyszer kb. 6 ezer ft még úgy is ha napi egyet szedsz belőle ami egyébként elég is,persze attól is függ hogy hány miligrammosat szedsz.

Fényérzékennyé teszi a bőrt ezért napra nem lehet vele menni tehát pontosan most van itt az ideje a szedésnek.


A sotret román gyártmány de ha valaki azt hiszi hogy emiatt rosszabb minőség az téved. Mind a két gyógyszer ugyanolyan jó és ugyanaz a hatóanyag van benne.

Én szedtem mind a kettőt azért mondom.


A bőrgyógyászoknak pedig elég kevés fogalmuk van az arcbőrről. Az egyik olyan hülye volt hogy össze is vesztem vele, látszott is a bőrén hogy életében nem volt rajta egy pattanás sem és nekem ilyen ember ne mondja meg hogy mi van mert én jobban tudom.

Főleg hogy több bőrgyógyásszal beszéltem és a fizetős magándoki az tudta a frankót.


A sotret talán valamivel olcsóbb egyébként úgyhogy ha nem vagy tele akkor szedheted azt inkább.

2014. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A legkerekebb feneket súlyzós edzéssel lehet elérni. :D Nekem ez a legelsődlegesebb célom, na de ez egy másik téma.

Mivel csak egy kevés heg van az arcomon azon kívül nem hogy pattanás még mitesszer sem, inkább nem vetem bele magam egyik gyógyszerbe sem, hanem vagy a dermaroller lesz a megoldás, vagy még létezik ezer féle módszer.

2014. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

He he :-D


Van egy saját testsúlyos ajánlatom a kerek popsira.


Az 1 lábas guggolást próbáltad már ?


Mivel a gyakorlat nehéz ezért úgy kell elkezdeni edzeni rá hogy segítesz a kezeddel és/vagy a másik lábaddal.


Ha jól csinálod félelmetes fenék izomlázat lehet vele csinálni.

2014. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!