Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szeretnék tökéletes...

Nagyon szeretnék tökéletes arcbőrt! Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elég vegyes az arcbőröm, néhány helyen zsíros és pattanásos, de valahol száraz. Minden vágyam a tökéletes bőr! :( Valakinek tanácsa? Ti mit használtatok ami eltünteti? Nem szeretnék ezreket kidobni, már rengeteg mindent kipróbáltam! 15/L

2014. nov. 19. 18:41
1 2
 1/15 anonim válasza:

Igen, van tapasztalat.


Ne kívülről akard megoldani a helyzetet hanem belülről.


Először is próbáld meg hogy egy időre elhagyod a tejtermékeket.

Már ettől az egy dologtól is szebb lesz a bőröd.


Aztán mivel a B-vitaminoknak faggyúmirigy szabályzó tulajdonságaik vannak ezért B-komplex vitamint kell szedni és külön B3 vitamint és cinket.


Ha csak simán veszel egy multivitamin készítményt attól még az eddiginél is jobban ki fogsz ragyásodni, ha pedig most is szedsz ilyet azt azonnal hagyd abba.


Csak azt szedd amit mondtam.


Ha ezt megteszed garantáltan szebb lesz a bőröd.

2014. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is vegyes bőröm van, a natúrszappanok és a shea vaj vált be legjobban.
2014. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem az életmódváltás jött be. Évekig csúnya aknés, már cisztás volt az arcom, mindenfélét kipróbáltam rá tényleg. Aztán 3 hónapja miután ráálltam a minden napos testmozgásra és száműztem mindenféle zsíros, cukros egészségtelen kaját az étrendemből, helyette jött a sok víz, rengeteg zöldség (jégsalátát szinte minden étkezésemhez eszek, olyan az már nekem mint másnak a kenyér), sovány hús stb., azóta gyönyörű az arcom, talán gyerekkoromban volt ilyen tiszta. Már csak a hegektől kellene valahogy megszabadulni. Igaz én 25 éves vagyok, Te meg még gyerek, és fejlődésben van a szervezeted, ilyen drasztikusan azért ne állj át, de egy kicsikét változtathatsz, hátha beválik. Plusz az is lehet hogy ezek csak kamaszkori pattanások, Én meg már felnőtt vagyok és még mindig durván jelen voltak nálam. Ja és Én nem hagytam el egyáltalán a tejtermékeket, volt hogy kipróbáltam, nem ettem egy jó ideig de akkor még nem volt meg az életmódváltás, úgyhogy ugyanúgy megmaradtak a ragyák.
2014. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Utolsó, akkor te nem hagytad el rendesen a tejtermékeket és ettél azzal behabart főzeléket vagy levest meg nem mindig figyeltél oda.


A hegeket is el tudod tüntetni Roacuttan vagy Sotret szedésével. A két gyógyszer ugyanaz csak a gyártó más.


Viszont azt hiszem vényköteles.

Több bőrgyógyásszal is beszéltem és szedtem is.

Húgom is szedte. Ez az egyetlen ami igazán használ.

Ha kipróbálod a szedés ideje alatt ne tervezz gyereket.De ez kiemelten rajta van a gyógyszeren is.

2014. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves Király Robi, köszönöm a hegre a tanácsot, viszont nem igazán értem miért is mondod azt hogy nem hagytam el teljesen a tejtermékeket, meg hogy ettem a levest ugyanúgy habarással, már ne is haragudj ott voltál és láttad? Mondom ELHAGYTAM teljesen, de nekem nem az segített, hanem az egészséges életmód.
2014. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nekem a tejtermék észrevehetően ront, és máson is például haveromon azt látom aki egyáltalán nem eszik tejterméket hogy szép a bőre, pedig neki is érzékeny.


Amúgy nem tudom hogy hagytad el a zsíros cuccokat miközben tejterméket továbbra is ettél. A tejtermék az egyik legfőbb zsírforrás, akár sajt akár túró vagy vaj/margarin

2014. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem... Iszom továbbra is tejet, másfél százalékosat és zsírszegény túrót is eszek. Mértékkel. Remélem így már érthető. Neked az vált be hogy elhagytad, Nekem egyáltalán nem jött be ez a megoldás. Ennyi.
2014. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mellesleg a zsírra is szüksége van a szervezetnek, ugyanúgy mint a szénhidrátra, fehérjére stb. Csak tudni kell hogy mikor fogyasszuk őket és mennyit.
2014. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Erre voltam kiváncsi.


Tehát akkor nem eszel vajat margarint, se sajtot, túrót csak mértékkel azt is zsírszegényt és nyilván tejfölt sem mert abba is van rendesen zsír ha 12 százalékos akkor is.


Ez azt jelenti hogy a tejtermékek jó nagy részét elhagytad.


És ne jajogjál mert arra sem figyelsz oda amit írsz.


Mondta valaki hogy zsírra nincs szüksége a szervezetnek ?


Én biztos nem, te jöttél hogy zsírszegény diétát csinálsz.


Én azt mondtam hogy a kérdező hagyja abba a tejtermék evését mert ez a fő oka hogy csúnya a bőre.


Erre te jössz itt ellenkezni és akármibe bele kérdezek kiderül hogy nekem van igazam.

2014. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
DMint írtam ez nem diéta. Életmódnak hívják. Tudom mit írok, Te kötsz bele mindenbe, jó hogy helyettem tudod, hogy mikor leálltam a tejtermékekről még sem álltam le teljesen mert ettem levest habarással stb. Holott ilyet nem is írtam.
2014. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!