Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gazdagszép csajok, nők. Mit...

Gazdagszép csajok, nők. Mit használtok a hajatokra?

Figyelt kérdés
Mikor meglátok egy kifinomult, idősebb vagy egy fiatalabb gyönyörűszép csillogo haju lányt akkor folyton erre gondolok.és most nem a hajvasalásra gondolok,azt nem szeretném használni. vmilyen balzsam,vagy hajápoló?
2014. nov. 19. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Moroccanoil sampon és balzsam, eddig ennél jobbat nem találtam.
2014. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Redken sampon, balzsam. Hajmosás után pedig pár csepp 100%-os argán olajat teszek a hajamra. Eddig ez vált be legjobban nekem. Gyönyörű tőle a hajam.
2014. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és az argán olajat hogy teszed rá? mikor? van itthon,épp ma mostam hajat,de nem volt kedvem ecetes hajöblitéshez.
2014. nov. 19. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig hajmosás előtt teszem fel az argánolajat és rajta hagyom egész éjszaka bebugyolálva. Amikor megmostam utána nem kenem rá mert nagyon zsírosít, akármilyen keveset is teszek rá.
2014. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ház igen az olaj amugy is zsirosít. argánom is ricinusom is van. régen a ricinust használtam sűrűn hajamra,az őszülés megelőzése képpen is,de már meguntam,belefáradtam. kentem szmpillára,szép hosszu,sokat is nőtt tőle,meg szemöldökre,szintén az őszülés ellen. azóta inkább levágom az ősz hajszálakat..
2014. nov. 19. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten pénz kérdése szerintem. Kenhetsz magadra akármilyen drága csodaszert, ha alapból tönkre van menve a hajad és esetleg az életmódod is csapnivaló, akkor semmit nem ér.

Egészséges ételek, jó egészségi állapot (már nem náthára meg influenzára gondolok), elegendő folyadék kell a szervezetednek. Utána a maximum amit tehetsz, hogy nem strapálod agyon és rendszeresen vágatod. A jó gének is jól jönnek.

Én konkrétan csak sampont használok általában, abból se valami drágát (head@shoulderst, hogy pontosak legyünk). A hajápolókkal csak óvatosan, a zöme tele van alkohollal, főleg a spray balzsamok, gyorsszárítók, formázószerek, hővédők. Ritkán használva nem gond, de rendszeresen nem a legjobb ötlet alkalmazni. Közben meg azt hiszed, hogy hú de jót teszel velük a hajadnak.

2014. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Argán olajat én száraz hajra szoktam tenni mosás után, 2 mesterfodrászt ismerek, ők is így csinálják mindig, tőlük lestem el. 3-4 cseppet teszek a tenyerembe és a hajvégeimre kenem. De fodrászkellékesben vannak ilyen argán olajos hajápolók is, Imperity Golden Crystal Serum, ez elég olcsó cucc és ez is nagyon jó.
2014. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!