Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » CSAJOK! Ti milyen termékeket...

CSAJOK! Ti milyen termékeket használtok a hajatokra? ( kócosodás ellen, haj szállása ellem. )?

Figyelt kérdés

Nem tudom h milyen sampont vagy balzsamot használjak a hajamra hogy szépe fényes legyen és ne legyek olyan hamar kócos. Már sok terméket kipróbáltam és nem segít rajt mindig olyan fakó színe van pedig természetes szín nem festem. Az ellen tudok valamit csinálni hogy ha frissen van mosva akkor ne szálljon a fej tetőn lévő kicsi szálak? annyira idegesítőek :S

Köszönöm a válaszokat előre is :D



2014. okt. 28. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
tessék száll a hajad? mivel mosod hátha nekem is szárnyaim nőnek :D
2014. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fakóság ellen ajánlom a Kallos festett hajra való, narancssárga tégelyes (lenmagolajos) pakolását. Gyönyörű fényes tőle a hajam! Festetlen hajra is nyugodtan használhatod.
2014. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sampont 2 hónapja nem találok rendeset, mert amit szerettem, azt már nem kapni. :(

Gliss Kur Hyaluronos pakolást használok töredezés ellen, L´oreal krémes hővédőt, ettől nem száll, valamit Pantene hajolajat szintén töredezés ellen.

2014. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!