Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit használtok seborrhea...

Ti mit használtok seborrhea ellen?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök seborrheával,főleg az arcomon,homlokomon,orrtövekben,szem környékén,állnál,az évek során egyre rosszabb lett...sok bőrgyógyásznál,orvosnál voltam már,de mind szteroidos krémeket írt fel,amik igaz hatnak,de a baj pár nap múlva visszajön...az a baj,hogy még terjedt is az állam környékére,bajuszomra...egyszerűen nem tudom mit csináljak..szteroiddal nem szeretném már ilyen hosszú idő után kenni,de semmi sem hat :(


orvosok szerint ez nem is olyan vészes...nem tudom,kinek ég,és viszket tőle az arca,és ki szégyenli,pár napig ha nem kenem,iszonyú csúnya tud lenni..


Minden értelmes tippet,módszert örömmel fogadok!



2013. jan. 14. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

"sok bőrgyógyásznál,orvosnál voltam már,de mind szteroidos krémeket írt fel,amik igaz hatnak,de a baj pár nap múlva visszajön..."


Dettó. És ez már kb. 10 éve megy így. Samponokat is felírtak, de azok még annyira se használtak. Jelenleg Diprosalic-ot használok, az arcomra a kevesebb szteroidot tartalmazó Advantan-t. (Tudom hogy a szteroidos krémeket kerülni kéne mint a leprát de ezt akkor közölje valaki a seborrheámmal is legyen szíves.)


Amit kerülni kell: alkohol, erősen fűszeres kaják, stressz (amennyire lehet). Továbbá valamelyest enyhíti a tüneteket a sok napfény és a sós tengervíz is (olvastam olyanról hogy valaki az egy hetes tengerparti nyaralásán teljesen tünetmentes lett arra az időre mert sokat fürdött a tengerben - ezt sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni).


Amúgy ami egyeseknek nem válik be az a másiknak még beválhat szóval ha gondolod olvasd át ezt, hátha találsz valamit amit még nem próbáltál:


[link]

2013. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kozmetikai arctisztítást javaslok.Kitisztítja,hámlasztja és otthonra is kapsz termékeket.
2013. jan. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Igen,nagyon szörnyű egy betegség,az embernek a hócipője tele van évek óta ezzel küzdeni....és az a legszörnyűbb,hogy elvileg nem is gyógyul meg,vagy nem tudom,nekem ezt mondták...



Utolsó,voltam kozmetikusnál,nagyon rendes volt,de azt mondta,hogy ő még ilyet nem látott,és a le alapvetőbb tisztító,pórusösszehúzó krém szét csípte,meg azt is mondta,hogy az csoda,hogy ennyi szteroidos krémtől még egyben van az arcom....:(

2013. jan. 15. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!