Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés, borotválkozás...

Szőrtelenítés, borotválkozás után mindig kipattog a bőröm. Mit lehet tenni ellene? Esetleg milyen szőrtelenítési módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kend be testápolóval!Rögtön szőrtelenítés után!:))


Én gyantáz(tat)ni szoktam a lábam,a a hónaljam,és a bikinivonalamat.

Vagy az epilálás...de én azt nem javaslom:S

2010. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Epilátor? Én is azt használok, kipattogzás ellen pedig epilálás után rögtön bekenem a lában testápolóval:)
2010. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szőrnövéssel megegyező irányban borotváld(normális borotva kell hozzá). úgy kevésbé valószínű ez
2010. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez a kérdés am is érdekel.

én azt szeretném tudni, hogy milyen márkájú testápolókat ajánlotok?

2010. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használj Sába szőrtelenítés, borotválkozás utáni bőrápoló hidrogélt. Nőknek és férfiaknak is, jó. Hamar beszívja bőr. Utoljára 700ft vettem, de mivel nagyon kevés elég belőle ezért sokáig jó. Nekem bevált. Én Herbáli gyógynövényes boltban vettem ahol, mindenféle természetes krém van.
2010. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nemtudom mennyire aktualis, de en valaszolnek. Nekem is mindig kipattog bikinivonalon, szemeremdombon. Neha labon is.

Mikor alol teljesen csupaszra borotvalom, az egesz voros foltos-pottyos lesz. Bikinivonal es minden. Ilyenkor varok 10 percet, lekenem Neogranormonnal, majd rahuzom a bugyit. 1-2 ora mulva az egesz voros felulet helyen 2-3 piros potty lesz ossz-vissz. En igy szoktam. Neha hintoporozom. Nalam ez bevalt.

2015. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!