Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet ajánlanátok...

Milyen arckrémet ajánlanátok nekem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval gondolom nekem vegyes bőrtípusom van. Arctisztítás után mindig ki van száradva a bőröm de délben már fénylik. Azt gondoltam hogy ha ki van száradva akkor bekenem arckrémmel de attól(még ha csak kicsit kenek is rá) meg egyből bezsírosodik. Ja és emellé még pattanásos és mitesszeres is vagyok. Milyen arckrémet használjak. Előre is köszönöm. 17/L
2014. okt. 30. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikusom adott valami Gigi-s arckrémet, mondta hogy csak a pattikra tegyek majd és szépen kezelni fogja illetve szárítani, használjam addig ameddig tart. Kérdezd meg te is hátha segítőkész. Azelőtt pedig Niveát kentem rá, mert az hidratál, bár nemtudom hogy szabadott volna-e.
2014. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!