Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám a pattanásaimat...

Hogy tudnám a pattanásaimat és a miteszereimet eltüntetni? 10 éves korom óta szenvdedek tőlük.

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 17:54
 1/4 zoricabones válasza:
100%

Szia!

Próbáld meg: minden reggel és este kend le tini tonikkal, majd van egy nagyon kafa dolog amit orvostól lehet kérni erre, egy antibakteriális dolog. Ezzel kell uténa át törülni majd ilyen rúzsos korrektorral kend le a nagyobbakat. Menj el egyszer kétszer kozmetikushoz és tadamm!! Kész is. :D

Remélem segítettem. :D Kitartást.

2014. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most Dermofil pasztát használok és utána szemcsés bőrradírt (ha érdekel akkor Balea:)). Egyik ismerősömtől hallottam, hogy a Safeguard szappan is nagyon jó. A szappant október 1-én kezdtem használni, pár nappal később a Dermofilt és szerintem szebb lett a bőröm. Nem mondom, hogy ilyen hiper szuper hatása van, de látszik. Én is szoktam kozmetikushoz járni, bár nem olyan gyakran, mint kéne. Valami kegyetlen. :D
2014. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 éves korban nem jellemző, h kamaszodna az ember. Valószínű, h vmilyen allergiád van. Vizsgáltasd ki magad!
2014. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! :) megpróbálok mindent amit csak lehet :) igen a safeguard szappan az jó csak egy idő után nagyon száraz lett az arcom és piros..
2014. okt. 30. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!