Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg göndör (nem hullámos!...

Tényleg göndör (nem hullámos! ) hajúak, mivel ápoljátok a hajatok?

Figyelt kérdés
Tudnátok egyszerű tippeket adni, hogy ne legyen száraz és könnyen tördező, mert egy bizonyos hosszúságnál meg áll a növésben. Van olyan, aki nem használ ezer hajvacakot, és úgy is szép a haja?
2014. okt. 24. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

A kókuszolajat nagyon szokták dicsérni. Én csak kókuszzsírt találtam, amit nem szívott be a hajam, így csak hajmosás előtt vittem fel pár órára.

Viszont menj be fodrászkellékeshez, és ott vegyél tejproteines hajbalzsamot. Bazi nagy tégelyben adják, 1200 forint körül van. Igazából hajpakolásként van piacra dobva, de nekem úgy nem volt jó, balzsamként használom, és olvastam sok helyen, hogy másnak is inkább úgy vált be.


És az sem mindegy, milyen a fésűd. Ne legyenek sűrű fogai, ne legyenek hegyesek. Tehát olyasmi kell, mint ezen a képen a harmadik:

[link]


És lehetőség szerint mindig hagyd, hogy magától száradjon meg, mert a hajszárító csak szétszedi.

Tejproteinesből meg ezt használom:

[link]


Ami a töredezést illeti, félévente vágass 2-3 centit, hiába akarod növeszteni. A haj havonta 1-1,5 centit nő.

2014. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!