Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 1 nap után eléggé zsírosod...

Már 1 nap után eléggé zsírosodik a hajam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eddig is 2 naponta mostam hajat, mivel tovább már nem bírta. Sok sampont kipróbáltam mindig ugyanaz volt a helyzet. De most már nagyon zavar, hogy naponta kell hajat mosnom, és kicsit sem egészséges. Van valaki hasonló helyzetben mint én? Tudna valaki valamit ajánlani? Előre is köszönöm.

15/L


2010. jan. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp valami gyümölcsös hajpakolást rá...mondjuk frissen facsart citrom bele hajbalzsamba:) mivel magas a savtartalma, így szárít, szóval biztos hogy jó, nem rég olvastam itt :)

14/L

2010. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Feltétlen kipróbálom,köszi. :)
2010. jan. 25. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
igen nekem is ilyen a hajam de este lefekvés előtt bepúderezem hajam hajtöveket és az eregglre felszívja a zsíírt szóval a lényeg hogy kitudom tolni hogy 3 napig nem mosok hajat legalábbb is nekem ennyire hatásos mert én is így szenvedtem de meguntam egyrészt meg a hajszárító is baromi sokat roncsolja :)
2010. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!