Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. Mit tehetnék? :S

Figyelt kérdés
Amikor csak lehet , próbálom minél ritkábban mosni a hajam. Nem akarom azt hogy nap mint nap keljen. :S
2011. febr. 4. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En elseve sampont hasznalok,tukorfenyt,eleg jol be vallt,peg a panten zsiros hajra sampont,meg tudod az etkezestol is fugg h mennyire zsirosodik a hajad.
2011. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%
Ha hosszabb a hajad akkor elég valószínű, ugyanis minél hosszabb, annál hamarabb zsírosodik. Keverj egy kis korpásodás elleni sampont abba a samponba, amit használsz. Mosd meg alaposan(kétszer öblíts plusz egy kis hajbalzsam). Ne fogd össze állandóan, néha engedd le szabadon. Olyan 3-4 naponta már egészségesebb, de ne szokj hozzá ahhoz, hogy naponta, mert akkor már hamarabb fog zsírosodni. Ha két nap után már nem olyan friss, fogd össze, csinálj kontyot, frizurát stb.
2011. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is sokat szenvedtem ettől, nekem ez jött be: [link] meg hogy nem szabad 1 féle sampont használni csak legyen otthon 3 féle és mindig másikkal mosd!
2011. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom van 2-3 féle samponod,ezeket váltogasd minden hajmosáskor mással vagy minden második hajmosásnál más samponnal mosd a hajad.Amikor hajat mosol próbáld erősen átdörzsölni,akár 2szer is mosd át.Nem tudom mennyire használnak,de vehetsz direkt zsírosodás elleni/gátló sampont is.
2011. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!