Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Elrontottam a...

Mit tegyek? Elrontottam a szemöldököm

Figyelt kérdés
Még pár hónapja kísérletezgettem a kiszedésével, amit mondani eléggé elb*sztam.. Vékony, ritkás lett, ezért most ceruzázom. Az a baj, hogy nem nőnek vissza a szálak, csak pár helyen, de kb. nem változott semmit...mit javasoltok, mivel tudnám visszanöveszteni hogy olyan legyen mint régen?:(
2014. okt. 18. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj. Én csak szempillára használtam, de oda bevált.
2014. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináltass szemöldöktetoválást.
2014. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hacsak nem savval marattad ki akkor vissza fog nőni, esetleg próbálkozz hajhullásra való hajszesszel (herba vita elég jó fajta)... hátha attól kicsit jobban beindul.
2014. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szemöldöktetoválás baromi ízléstelenül néz ki.
2014. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: ha nincs ízlésed vagy béna a kozmetikus valóban. egyébként meg van olyan, amin észre se veszed, hogy tetoválva van
2014. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig még csak ízléstelent láttam, biztos van szép is, de semmiképp nem olyan mint az igazi, hiszen lapos...lehet, hogy ez hülyén hangzik. Képen tud jól kinézni, de a valóságban (mozgásban) nem igazán...
2014. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!