Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a szemöldököm....

Elrontottam a szemöldököm. Elég rég. Teendők?

Figyelt kérdés
szóval szedem 6 hónapja vagy 7.... és rájöttem hogy nagyon vékony és távol is van egymástól. ha nem szedem, vissza nő? én úgy látom hogy ritkább és félek hogy már nem nő vissza rendesen:/ nem akarok csík szemöldököt. Mit csináljak? segítsetek!

2012. jún. 18. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Visszanő..szerencsére itt a nyár lesz rá idő.:D

Ha esetleg ritkább lenne akkor sminkel beszínezheted. No para!:D

2012. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannban/DMben tudsz venni szemöldökceruzát, azzal tudod korrigálni, amíg nem nő vissza. Egyébként a ricinusolaj serkenti a növekedést.
2012. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:) már próbáltam visszanöveszteni csak mindig feladtam 1 hét után. tudjátok milyen ronda... :S :D akkor biztos visszanő? :)) mert akkor irány a kozmetikus:D
2012. jún. 18. 20:38
 4/9 anonim válasza:
100%
nyugi, visszanő! nekem volt már mindenféle szemöldököm, de mindig visszanőtt :) és a ricinusolaj tényleg segít, vegyél a gyógyszertárban, pár száz forint csak, bekened vele, pár óra múlva szappanos vízzel mosd le. és ne add fel egy hét után :)
2012. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D végre kedves válaszolók:D <3 :D
2012. jún. 18. 21:46
 6/9 A kérdező kommentje:
a kérdésem óta növesztem a szemöldököm egyszer be is kentem ricinussal,de nem nő vissza olyan sűrűn mint régen. (pontosabban nagyon ritkán) még kell neki idő vagy ezt elb*sztam? :/
2012. júl. 1. 12:39
 7/9 anonim válasza:
heti 2x kend be ricinusolajjal és ne nagyon szedd ki, csak azokat a szőrszálakat amik tényleg nem kellenek oda.
2012. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy kozmetikust javasolnék. Formára szedi,befesti, és valami növekedésserkentő cuccot is ken rá. :) Én így oldottam meg ezt a problémát. :DD
2012. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben akkor elmegyek és majd elmondom mi volt :) köszi
2012. júl. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!