Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányik, milyen pénzösszegért...

Lányik, milyen pénzösszegért nyiratkoznátok kopaszra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mármint hol? :D

A hajamat milliókért.......... Legalább tudnék venni normális parókát, amíg visszanőne.

2014. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz. Imádom a hajam.
2014. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A lakáshiteltől szívesen megszabadulna a családom. Azért már pl. igen.

De egymillióért is simán. Vagy ingyen, ha valakinek pont az én hajam kellene, valami betegség kapcsán, hogy életben maradhasson.

2014. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én is imádom, de tudnám mire költeni a pénzt. Kapásból otthagynám az egyetemet, hogy olyasmit tanuljak, aminek értelmét is látom. És nyelvtanfolyamokra is mennék...
2014. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Légyszi most hagyd ott a sulit és kezdj olyat tanulni, aminek haszna van, mert megszívod, mint én. elfogynak a féléveid, és utána csak kemény pénzért+időért tanulhatsz.
2014. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jövőre hagyom ott, mert ha most hagyom ott, nem lesz munkám. Próbáltam már tanulói jogviszony nélkül munkát találni, érettségicel kb. lehetetlen. Már most is szívás igazából... Jövőre passzívra teszem, addig megpróbálok megkeresni egy okj-ra valót, és annyit, hogy a képzési időm felét vissza tudjam fizetni az államnak. Jó nagy sz0pás ez az egész. Ha nem lenne a röghöz kötés, nem sz4r4kodnék ennyit, de otthagyni se merem, nincs jobb lehetőség.
2014. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mondjuk 1,5 millió?:D de ki fizetne nekem ennyit ezért? ha nagyon meg lennék szorulva, lehet, hogy lényegesen kevesebbért is.
2014. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 millió forint. Ha sürgősen kéne a pénz, akkor már 200.000 is:)
2014. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van pénzem mindenre ami kell, szóval a hajamat milliókért sem adnám.
2014. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon nagyon sokért talán, de már évek óta növesztem, derékig érő, szép és egészséges és szeretem hajam, szóval nem lenne könnyű meggyőzni
2014. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!