Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok. Mit...

Hosszú hajú lányok. Mit csináltok / milyen terméket használtok hogy hajmosás után könnyen kitudjatok fésülni a hajatokat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
glis klur vagy sauma kifésülő balzsam. Fújós palackban van és rá van írva, hogy könnyen kifésülhetőségért. 1000-1500 körül van.
2014. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Almaecetet használok balzsam helyett, ezerszer könnyeb így kifésülni a hajam.

2-3 evőkanál almaecet fél liter vízben. Ezt a hajamra csugatom, majd nagyjából kiöblítem. A hajam fényes lesz tőle, selmyes és könnyen kifésülhető.

2014. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajbalzsamot használok. Balea Oil Repair. Bőven elég.
2014. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gliss kur, 1 minute intensive. Imadom (rozsaszin tubus)
2014. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajbalzsam, eddig akármilyet használtam mind tökéletesen bevállt ilyen szenpontból ezért nem írok márkát.
2014. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én általában L'Oreal Elseve hajpakolást használok, vagy Gliss Kur-t, nekem ezek nagyon beváltak, de egyébként az sem mindegy, hogy milyen fésűd van. Nekem nagy kedvenceim a Tangle Teezer fésűk. Elég gubancos a hajam, és nagyon hosszú is, de ezzel egyáltalán nem fáj, nem tépi.
2014. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Balzsam, utána kifésülő spray, majd hajvégápoló. De igazából nem a kifésülhetőségért használom, hanem a puhaságért, selymességért. Ezek nélkül is vállalható a hajam, de így jobb. Én is a Tangle Teezerre esküszöm egyébként, ha kifésülhetőségről van szó.
2014. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Dove kétfázisú fújós kondicionálói fantasztikusak és ki sem kell mosni. Csak ráfújod a törölközőszáraz hajadra és siklik benne a kefe, ahogy kell. :)
2014. okt. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 11. 17:43
 10/10 anonim válasza:
Garnier Ultra Doux revitalizáló samponja és balzsama, a hajvégekre pedig Isana hajolajat használok, mondjuk én heti 1x mosok hajat. Meg persze az is fontos, hogy a hajvégektől kezdd a fésülködést, én általában kettéválasztom a hajam, és úgy semmi gondom nincs vele.
2014. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!