Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szombaton lesz 2 hete hogy...

Szombaton lesz 2 hete hogy hajat mostam öntisztulni szeretnék, szerintetek mennyi ideig lehetek hajmosás nélkül? A 2 hét még kevés ugye?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 00:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

En ki se birnam hogy 2 heteg ne mosak hajat.

Ontisztulast nem azt jelenti ha 2 hetig nem mosol hajat. Ne vard hogy 1 nap arra ebredsz hogy jeeeee tiszta fresh hajam van

Hanem rasztasodni fog foleg ha nem is fesulkodsz.

Miert szeretnel ontisztisztitast vegezni???

2014. okt. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 hosszúhajú ***** válasza:
95%

öntisztítás hajmosás megvonással? - ezt még nem hallottam.

De egyet biztosan tudok. mikor nagyon depis voltam, és sz@rtam bele mindenbe, akkor két hétig és se mostam hajat. a vége az lett, hogy egyik éjszaka már olyan erősen viszketett a fejem a sok korpától, hogy nem tudtam elaludni, mert állandóan meg kellett vakarjam. a végén meg már égett, végül olyan érzés volt, hogy éjjel 2-kor szétvakart fejjel beálltam a zuhany alá, mert már majdnem megbolondultam annyira viszketett. úgy hullott a korpa, mint a hó. azóta a legmélyebb depiben is ügyelek a hajmosásra. - már ha lehet...

2014. okt. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Volt a tvben hogy aki nem mos hajat at egeszseges
2014. okt. 8. 00:58
 4/22 hosszúhajú ***** válasza:
80%
hát nem tudom. írd majd meg mi lett a vége, kíváncsi vagyok! szerintem sz@rrá fogod vakarni a fejed egy hét múlva. :) - és idén hamarabb fogni esni is. :))))
2014. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 hosszúhajú ***** válasza:
92%
a hó...
2014. okt. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Most ez komoly? Én beteg voltam, nem mostam hajat másfél hónapig, méteres korpa volt a fejbőrömön, viszkettem mint aki bolhás, és tocsogott a zsírban a hajam, össze volt ragadva.

Te valamit nagyon félreértettél... a hajról a kosz és zsír nem fog eltűnni varázslatos módon magától, csak ha megmosod.

2014. okt. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

teljesen öntisztuló nem lesz de elérheted hogy ritkábban kelljen majd hajatmosnod. ha pl heti 3szor vagy többször megmosod akkor egészségesebb lenne heti 1-2x . nem fog olyan gyorsan zsí

rosodni.de szerintem hetente feltétlenül mosd meg..

2014. okt. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 hosszúhajú ***** válasza:
52%

7-es írásában bizony van igazság.

ma az emberek túl gyakran mosnak hajat, amennyiben naponta megmossák. van ugye sampon napi használatra. ez csak reklámfogás, hogy fogyjon a termék. ez a dolog úgy igaz, ahogy a felettem lévő írja, minél gyakrabban mosod, annál gyakrabban fog zsírosodni, korpásodni, hiszen megszokja és ezzel az irritálással csak újra arra kényszeríted. Elég valóban a heti 1-2 - te most átestél a másik végletbe szerintem.

2014. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tudjtok az a színésznő Trokán nóra anyja nyilatkozta azba görög Athina hogy ő sem mossa mert elg neki a természestesség és neki tényleg szép nem? Amúgy most is viszket vakarom. Csak gondolom ez a holtpont ha ezn átjutok jobb lesz nem?
2014. okt. 8. 09:56
 10/22 hosszúhajú ***** válasza:
91%

nem, nem hinném hogy jobb lesz. de tényleg kíváncsi vagyok, tudósíts! fogadok, hogy 5 napon belül visítva fogod megmosni!

viszont utána tényleg elég lesz ritkábban.

2014. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!