Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már ne fessem a hajamat...

Már ne fessem a hajamat vörösre szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor először festettem be a hajamat rubintvörösre egy rossmanban kapható termékkel még iszonyú szép volt két alkalommal.Aztán egy olcsobbat vettem,és az csúnyább lett.Próbáltam ugyanazzal festeni,amit a rossmanban először vettem,de hasztalanul.Aztán kaptam egy hajfestéket amiről késöbb tudtam meg,hogy egy olcsó 300ft-os vacak volt.Tönkre tette a hajamat és főleg a színe lett nagyon csúnya.Most fodrászkellékestől vettem,de nem volt rubintvörös csak sötét réz.Nagyon nem tetszik a hajszínem,de nem tudom,hogy próbálkozzak-e még visszaszerezni a gyönyörű rubint vörösT vagy hagyjam és fessem hamvasszőkére.

Bár legelőször szőke voltam és úgy festettem rubintra.

Szerintetek fessem szőkére és utánna a rubintra?

Vagy hagyjam az egészet?

Ha tudtok bevált hajfestéket rubintvörösre,akkor léci azt is írjátok meg. KÖSZÖNÖM.



#hajfesték #RUBINTVÖRÖS
2014. okt. 6. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hagyd fodrászra a dolgot, ha ennyire nem megy.

Az biztos nem tesz jót a tropára ment hajadnak, ha leszőkíted és aztán még fested, aztán ezt eljátszod pár hetente.

2014. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vöröset leszívatni nem épp egyszerű, nekem durván szétment a hajam tőle, pedig a legkíméletesebb cuccal csináltam, ami csak kapható. Szóval a szőkítést nem ajánlom. Inkább bízd egy jó fodrászra. Az talán helyrehozza .
2014. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!