Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom a feketére...

Hogyan tudom a feketére festett hajamat vörösre festeni a lehető legkíméletesebb módon?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp fodrásszal!

Először le fogja szívatni a fekete hajat, attól függ milyen sötét 2-3x szokták ezt elvégezni, aztán 1 hetet pihenni kell a hajadnak és csak utána lehet ráfesteni a kívánt színt.

2014. jún. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak. A feketét a legnehezebb(kíméletesen) világosra festeni, ha világosabb az alap hajszíned várd meg míg lenő, ha nincs kedved akkor amortizáltasd le fodrásszal. Nekem csak szimpla hidrogén szőke hajam volt, de az is kikészítette, évek óta nem akar rendesen helyre jönni. Te tudod. Sok sikert, bárhogy döntesz! (: 20/L
2014. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem megvárom amíg lenő, elég egészséges (még) a hajam és szeretném hogy így is maradjon.
2014. jún. 3. 13:20
 4/4 anonim válasza:
C-vitaminos pakolással otthon le tudod szedni a fekete festéket is! 2 évig festettem feketére a hajam, és kb 3 pakolás után már vörös voltam! :)) Nem törik, nem teszi tönkre a hajat! Engem is azzal riogattak, hogy csak leszívatni lehet, de szerencsére rátaláltam erre a csodára! :DD Ha érdekel hogy kell használni, írj üzit!:)
2015. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!