Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (festett) fekete hajamból,...

XXx_CloUd_o.O_xXx kérdése:

(festett) fekete hajamból, hogy tudok világosszőke hajat csinálni, a lehető legkíméletesebb módon? :O

Figyelt kérdés

Hallatom már fokozatosan szőkítésről...stb

de van valami kíméletes mód ,h nem legyen annyi a hajamnak?

ha lehet csak normális válaszokat írjatok.


2010. aug. 20. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:

szia,nekem nagyon sötétbarna hajam van,szinte fekete,

elmentem fodrászhoz h szőkíteni szeretném vagy legalább világosítani és azt mondta ugy lehet ha leszivatom(szőkítem)mást nagyon nem..

vagy többször hajat mosni és kopni fog a festék.

mert ha elkezded szőke hajfestékkel festegetni..akkor

csak roncsolja a hajat,és később hullani fog.:/

remélem tudtam segíteni:)

2010. aug. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Háát köszi ^^

először veszek oxi reloadeot:D mert már eléggé megvan kopva a színe és ha leszedné régi középbarna eredeti hajszínemre az már sokkal jobb lenne ^^

Akkor csak remélem ,hogy nem megy tönkre nagyon majd a hajam :D

és köszi még1szer hogy segítettél^^

2010. aug. 20. 03:54
 3/6 anonim ***** válasza:
hát pedig nagyon tönkre fog menni az oxi kiszívja nagyon száraz lesz és nem fog nőni semmit hiába a balzsam meg ezek nekem is világosbarna hajam volt azt szivattam ki szőkére majdnem 2 éve és utána alig nőtt a hajam mindig csak töredezett egyre rövidebb lett, most ott tartok 2 év után, hogy már csak az alja szőke valamennyire én nagyon megbántam..szerintem nincs is olyan módszer, amivel kíméletesen lehetne kiszőkíteni a fekete hajat nekem nem egy nagyon jó fodrász mondta, hogy feketét szőkére csináltatni nagyon nem ajánlatos, hát egymást ellentéte a két szín..erre akkor kellett volna gondolni, amikor feketére festetted:S
2010. aug. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

minek festetted be a hajad feketére?

1. rég kiment a divatból

2.jellegtelen

3. és nemnagyon lehet másh megszabadulni tőle , mint hogyha leszivatod, az viszont nagyon károsítja a hajat!!!

sajnálom, de jobban meg kellett volna gondolnod :\

2010. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csibefalat ***** válasza:
Én is így voltam, és belevágtam a szőkítésbe...(festett fekete voltam) leszivattuk a fodrásszal de csibesárga lett, alul meg sötétbarna.... utána még festegettem is 1 ideig EXTRA VILÁGOS HAMVASSZŐKE festékkel (!!!) a lenövésnél befogta, ahol lelett szívva meg vöröses sárgás barnás maradt akárhányszor festettem... nem ajánlom..
2010. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D

megy a zöld kéz:D

sztem csak teszek bele valami kék melirt vagy valami extrémet:D

De thx még 1-szer ^^

2010. aug. 22. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!