Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckezelést ajánlanátok...

Milyen arckezelést ajánlanátok, ami látványos? Mikrodermabrázió, hidrodermabrázió, vagy milyen bőrcsiszolás van még? Vagy sima arctisztítás, de milyen extrákkal? Kevert a bőrtípusom.

Figyelt kérdés

T vonalban és a vállamnál problémás a bőröm, arcomon ezeken a területeken tágak a pórusaim. Vannak mitesszereim és kisebb-nagyobb pattanáskezdemény-félék is.A szám körül meg néha már annyira száraz a bőröm,hogy hámlik.


Ezt szeretném most kikezeltetni, majd fenntartani egy szép egészséges állapotot.Már belsőleg elkezdtem egyféle szépségvitamint szedni pár hete,de ez édes kevés lesz ehhez,hogy ezt rendbe tegyem.Bőrgyógyásznál is voltam annó,a tonik nem rossz,amit felír,de nem is csodaszer.


Nem szoktam kozmetikushoz járni,sőt nagyon foglalkozni sem a bőrömmel.Ezért most gondban vagyok a különböző szépségszalonok által kínált kezelések kapcsán,hogy melyiket érdemes választanom!?


Sok-sok kérdésem lenne,jó lenne ha tudnátok segíteni.Egyenlőre valamilyen fajta bőrcsiszolás vagy az arctisztítás közt vacilálok,de ezekkel kapcsolatban is lenne kérdésem,szóval minden infó jól jön.


Találtam egy kuponos oldalt,ahol a bő kínálat mellett,kedvezményes árak is vannak.Nem ismerem a pesti szalonokat sem,ezért be is linkelem,hátha ezek közül ismeritek valamelyiket,vagy legalább a kínálatokból tudtok segíteni választani:

[link]

Küldjétek vissza a linkjét,amelyiket ajánlanátok,ha ezek közt találtok olyat!


Minden segítséget előre is köszönök szépen!:)



2014. szept. 30. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Fel is tenném a már kialakult kérdéseim: Bőrcsiszolás előtt vagy után ajánlott a bőrtisztítás vagy valóban nem,mert ez alatt a folyamat alatt kiürülnek a mitesszerek és minden egyéb szennyeződés egyébként is?

Másik kérdésem pedig,hogy amikor a dekoltázst is beleveszik a kezelendő felületek közé,azt érthetem-e úgy,hogy a vállaimat is érinti?Mert a dekoltázsomon nincs probléma és gondolom ilyenkor látják talán,merre haladjanak.Köszi!

2014. szept. 30. 17:28
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja és itt egy másik oldalról is kuponos ajánlat,amivel szimpatizálok:

[link]

Várom nagyon a segítségeteket!:)

2014. szept. 30. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikrodermabrázió ultrahangos kezeléssel.
2014. okt. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Leírnád kérlek,hogy miért javaslod ezt? Ezt lefedi a 2.kommentben szereplő ajánlat vagy a lézerdiódás kezelés az más mint az ultrahang? Köszi!
2014. okt. 1. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem, neked mi valt be? Most en is hasonlo dolgokon vacilalok, tag porusok es akne hegek ellen. Koszi!
2018. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sajnos csak akartam ilyen kezelésre elmenni.😊
2018. júl. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!