Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten alapos arctisztítás...

Budapesten alapos arctisztítást végző kozmetikus?

Figyelt kérdés
Már voltam néhány kozmetikusnál Budapesten, de egyik arctisztítással sem voltam megelégedve... Kb 1 óráig tart az egész a "nyomkodás" meg 10-20 perc, ami az én bőrömek nem elég a kitisztuláshoz.. Tud valaki olyan kozmetikust Pesten aki tényleg teljesen kitisztítja a bőrömet (vagy legalábbis közel teljesen)? Köszönöm!!

2014. aug. 29. 10:13
 1/2 anonim válasza:

Köszönöm a kérdést, teljesen jogos a felvetés!!! Nem értem, hogy miért ugrál az arcomon, miért nem halad körbe folyamatosan. A fejemben akaratlanul is rajzolódik a "térkép", hogy merre jártak, csukott szemmel rá tudnék mutatni, hogy miket hagytak ki :( . A kezelést követő napon meg szétnyomkodom magam, és nem láthatatlanok jönnek ki...

Szóval hasonló cipőben járunk.

Most van egy új, nem a legalaposabb ő sem, viszont az arcmasszázsa eddig a legjobb, nyugodt a szalon, nincs nagy arca, szóval inkább jelzem neki a meglátásom és megkérem, ne hagyjon bennem semmi olyat, amit én simán ki tudok tisztítani. Elvégre főleg ezért mennék arctisztításra ;)


Majd jelzem, hogy mi volt.

2015. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elfelejtettem az ígéretem, nem írtam le a reakciót.


Teljesen korrekten kezelte a kifogásom, ígéretet tett, a legközelebbi-körültekintőbb, alaposabb kezelésre. Aug elején meglátjuk ;)

2015. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!