Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikus meg tudja állapít...

A kozmetikus meg tudja állapítani, hogy milyen szemöldök állna jól nekem? Vagy ezt nekem kell kiválasztanom előtte?

Figyelt kérdés

Eddig magamnak szedtem a szemöldököm, de csak a kósza szálakat szedtem ki, mert nem igazán tudom, milyen forma állna jól nekem.


Én azt szeretném, hogy csak segítsen nekem kialakítani egy formát, hogy utána már egyedül is karban tudjam tartani.


Félek, hogy rossz kozmetikushoz megyek, aki hogy túl vékonyra szedi vagy nem megfelelő formájúra, mivel nem ismerek egy kozmetikust sem, hanem majd csak random választok ki egyet.



2014. aug. 27. 17:10
 1/5 anonim válasza:
Én amikor még régebben mentem kozmetikushoz,akkor ő alakította ki nekem a szemöldökömet,és utána egyedül szedtem.De aztán megtetszett egy gyönyörű szemöldökforma,és magam kezdtem el azt kialakítani. Szóval ha tetszik neked egy szemöldökforma,akkor nyomtasd ki,és mutasd meg neki,és kérdezd meg,hozzád illik-e az? De ha nincs konkrét elképzelésed,akkor menj oda,és szerintem ő tudni fogja. :)
2014. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő csak körbeszedi neked formára, de nekem is a túlvékonyra szedés a félelmem. Ha szólsz neki, hogy anyukád nem örülne, ha túl vékony lenne, akkor nem szedi túl. Vagy csak mondj annyit, ha szeretnéd, ha megigazítaná.
2014. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát az én kozmetikusom megszokta kérdezni hogy mennyire vékonyra szeretném de ha akihez mész nem kérdezi meg szerintem nyugodtan mond neki hogy ne legyen túl vékony.A formát pedig az én kozmetikusom mindenkinek ugyan olyanra formázza,de szerintem ha esetleg mutatsz neki képet akkor olyanra csinálja.Remélem tudtam valamennyit segíteni. :)
2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Én úgy gondoltam, hogy megmutatom neki képeken a nekem

tetszőket, és megmondom, hogy nem ékonyra szeretném szedetni, hanem csak formára szeretném igazíttatni.

Ez amolyen kezdő lökés lenne, onnantól szerintem már fogom tudni magamtól is, csak az eleje nehéz :)


De ugye ha ezeket így konkrétan megmondom neki, akkor nem fog csak azért is vékonyat szedni? (hallottam már ilyenről, csak fodrásznál, hogy túlvágta a kérés ellenére..)

2014. aug. 27. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fogja. Nyugi. :)
2014. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!