Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Töredezett hajvégek!...

Segítség! Töredezett hajvégek! Kinek van pénze kéthavonta vágatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hátközépig ér a hajam, utoljára augusztusban voltam fodrásznál, frissítő vágáson, ahol 5 centi ment le a hajamból. Kb. egy hónapja újra töredezik, nemsokára készülök fodrászhoz menni vele. A kérdésem az hogy kinek van pénze minden hónapban otthagyni a fodrásznál 2500 ft-ot egy frissítő vágásért? És hogyan tudnám megelőzni a töredezést? Én csak 4-5 havonta tudok elmenni:( A balzsam hatása pedig csak hajmosás után látszik meg, olyankor a hajvégeknél nem olyan látható a töredezés. 2nap után megint katasztrófa. Otthon sem akarok nekiesni:S köszönöm ha segít valaki!


2010. jan. 21. 15:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nincs pénzem fodrira. Évente 1x bőven elég elmennem, sőt, már annyiszor sem. Magamnak vágom a hajam, festem is. Lehet találni a neten egy csomó hajápoló kotyvalék receptjét, amihez nem is kell sok minden, vagy ha nincs kedved készíteni, vehetsz a dm-ben is, rengeteg kondicionáló van. Egyébként ajánlom a fodrászkellékes boltokat, ott olcsóbban kapsz ilyet, és nyugodtan vegyél no name cuccokat is, mert nem rosszabbak, mint a márkás de drága hajápolók!
2010. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) A fodrászkellékesből van 2 balzsamom:)
2010. jan. 21. 20:18
 13/20 anonim ***** válasza:
Nyilván senkinek nincs semmi köze ahhoz, hogy a kérdezőnek van-e rá pénze (sőt:ideje), vagy nincs. Viszont abban igaza van a kérdezőnek, hogy 3 havonta vágatni kell. Próbáld meg egy ügyes kezű barátnődet vagy anyukádat megkérni, hogy vágja le neked 3 havonta. Annak idején én vágtam a szobatársamnak is.
2010. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én havonta járok fodrászhoz,mert kell:))

[link]

[link] <---ilyen hajam van..szerintem elég csúnyán nézne ki lenőve..:S

Amúgy meg...hiába vagy kollegista, szerintem akkor sem nagy kunszt havonta 2500 Ft-ért fodrászhoz menni..már csak magad miatt is..


A havi fizetésünkre/zsebpénzünkre nem vagy kíváncsi??

2010. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Használj hajpakolást, fodrászkellékesnél kapható Kallos Latte tejproteines pakolás. Nekem nagyon jó!!

Egyébként örülj, hogy augusztustól decemberig kibírta a hajad töredezés nélkül. Egyébként havonta felesleges vágatni a hajból (kivéve, ha olyan a formája, hogy muszáj), nem tudom mit művelhet az a hajával, akinek havonta vágatni kell...:)

2010. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!!

22:38-as vagyok..ha figyelmesen elolvastad a kommentemet,és megnézted a képeket,akkor tudni fogod,hogy ,,mit műveltem" a hajammal..-.-

2010. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Kedves 22:58-as válaszoló és egyéb "jajj nem nagy kunszt két havonta fodrászhoz járni"!

Kiváncsi vagyok, hogy támogatás nélkül és alig fizető diákmunkával ti hogy bírnátok egy másik városban fenn tartani egy albérletet, és ekkor a legelemibb dolgokra gondoljatok(lakbér, utazás, kaja).

Lehet, hogy ti megtehetitek, hogy fodrászhoz jártok havonta, mivel anyuci apuci mindent a tojáshéjas feneketek alá rak.


És, hogy ne legyek OFF, én is a Gliss Cur hajvégápolt ajánlom;)


Tisztelettel

Albérletes egyetemista

22:58-as válaszoló: Ha veszed a fáradságot komment írásához, legalább olvasd el normálisan a válaszokat.

2010. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Drága 23:38: Egyébként havonta felesleges vágatni a hajból (KIVÉVE, ha olyan a formája, hogy muszáj).

Te sem az eszeddel keresed meg a fodrászra való pénzt úgy gondolom...

2010. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tegnapi 22:38-as vagyok...


a hajam ilyen:

[link]


[link]



csak rövidebb frufruval...elég gyorsan nő a hajam(amiről nem tehetek),ha nem vágatnám havonta,akkor pont annyira nőne le,hogy a szemembe lógna..:S


NÉZZÉTEK MEG A KÉPEKET,ÉS ÚGY ÍTÉLKEZZETEK!

2010. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Te most komolyan ennyire értetlen vagy? Még direkt ki is emeltem, hogy: (KIVÉVE, ha olyan a formája, hogy muszáj).

Szóval magyarul: elismerem, hogy van néhány frizura, ami hülyén mutat, ha már nő egy picit is a fazon miatt.

Senki sem ítél el, ha nem akarsz hülye fejet magadnak.

2010. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!