Mivel kezeljem magam?

Figyelt kérdés
sokan modnjak hogy nagyon szep lany vagyok..en 13 eves vagyok...de van egy baj..hogy vannak pattanasaim... a homlokamon meg az arcomon...igaz nem lacodnak csak kozlerol..de en azt szeretenm hogy ne legyenek egyaltalan..mit hasznalhatok.....
2008. aug. 10. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tonikot mindenféleképpen meg az arcradír jó erre.Ha jól tudom sőrélesztő is jó a pattanásokra.Meg a sima éelsztő.Azt megveszed a közértben és minden nap egy picit letörsz belőle és kicsit megcukrozod.Nagyon jót tesz a bőrödnek és a pattanásoknak.Próbáld ki,mert jó!
2008. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg házi, bolti dolgot kipróbáltam sikertelenül. Viszont elkeztem járni kozmetikushoz. 6 hetente megyek, 3700Ft-ot fizetek egy alapos arctisztításért, ultrahangos kezelésért masszázsért. Igaz nem a legolcsóbb, de azóta alig egy-két pattim van! Ha azt nézed költessz ennyit a pattanás elleni szerekre. Ja és én nem használok mást csak egy fehérteás arcmosót, és hidratáló krémet reggel.
2008. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tényleg menj kozmetikushoz! Mert az úgy kitisztítja a bőröd, hogy nem lesznek pattanások, amik egyébként a Te korodben teljesen természetesek!Én rengeteg kozmetikumot próbáltam annak idején, de a nagyrészük csak kiszárította a bőrt! Mondjuk a Te bőrödről majd 1-3 év múlva lehet megállapítani, hogy milyen típusú.

De reggelente egy gyenge bőrradír, és valami olajmentes hidratáló elég. Este meg egy habzó arctisztítóval átmosod és kész. Ne a legolcsóbbat vedd mert az ronthat a helyzeten. Házilag próbálkozhatsz a heti egy kamillás gőzöléssel. Az nagyon jót tesz, drogériákban lehet kapni kammilla virágot, fél liter forrásban lévő vízbe egy evőkanállal és 30 percig gőzölöd az arcod. Föléhajolsz és letakarod a fejed egy nagy fürdőlepedővel.

Utána egy jó bőrradírozás és annyi!


Meg ha a későbbiekben esetleg romlik helyzet ami lehetséges, akkor vegyél vagy kérj a rokonoktól egy aloe vera növényt. Neten utánanézhetsz mennyi mindenre jó, az egy csodaszer pattis bőrre meg herpeszre stb.


sok sikert

2008. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak közelről lehet látni akkor igencsakszerencsés vagy...


A leghatásosabb ha teát főzöl a következő gyógyfüvekből:

-kamilla

-borsmenta

-körömvirág

-ánizs

-lándzsásutifű (levél)

-csalán

Ezeket felrakod nagylángra főni 2 deci vízben, majd ha felfort hagyd minimumon elfőni féldecire, így egy tömény főzetet kapsz.

Ezekután vattával vidd fel az arcodra, majd hagyd rászáradni (lehetőleg napon de anélkül is jó) nem mosd le az arcod! Egy óra múlva ha kell megismételheted, az arcod csak néhány óra elteltével most le teljesen! (sminkalapnak is jó, ha közben mész valahová)

2008. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!