Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennázott hajat lehet festeni...

Hennázott hajat lehet festeni vegyi festékkel?

Figyelt kérdés

Több féle verziót olvastam... Van, aki azt állítja, hogy 3 hónappal a festés után már lehet, van, aki meg azt, hogy egyáltalán nem és meg kell várni, amíg lenő a hennázott rész.

Nekem egyébként a Khadi márkájú hennával lett festve (indigó és henna is van a hajamon, mert a világosbarna keveréket használtam), ami 100%-ig növényi eredetű (elivleg ez is befolyásolja, hogy lehet-e vagy sem). És többször is volt festve, de utoljára már több, mint 3 hónapja.


Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném, mert ez így nagyon nem néz ki most jól... a szőkített hajamra tettem rá a hennát, és sajnos a lenövést ugye nem fogja be ugyan úgy...



#henna #hajfestés #vegyi festék #hennázott haj festése vegyileg
2014. szept. 21. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt henna a hajamon,utána meg rendes festék.3-4 hónap elteltével lehet festeni a Hennás hajat.
2014. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szőkíteni szeretnéd? Mert azt nem ajánlanám. Sárgás narancsos színű lesz, nagyon sok szőkítés kell, mire rendesen szőke lesz, de addigra nagyon roncsolódik a haj szerkezete. Ha hasonló árnyalatra fested, mint a henna-indigó kombináció, akkor jobb eredményt kapsz, de minél többet vársz a henna és kémiai festés között, annál jobb.
2014. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az eredeti hajszínemhez hasonlót szeretnék, sötét szőkét. Link: [link]


Ez gondolom nem számít szőkítésnek. De szerintem megpróbálom minél tovább kihúzni így, mert növesztem is a hajam és szeretném ha nem kéne a festés miatt többet vágatni a kelleténél.

2014. szept. 22. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem,a hennáról ez köztudott el kell telnie fél évnek.
2014. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na pont ezért nem merek bele vágni a dologba. Mert mindenki máshogy tudja és most már teljesen össze vagyok zavarodva... :D
2014. szept. 25. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy próbatincsen. Vagy amikor fésülködsz, gyűjtsd össze a fésűből a hajat, és amikor összejött egy maroknyi, próbáld ki azon a festéket.
2014. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!