Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves fiú vagyok, és már...

16 éves fiú vagyok, és már látom, hogy csomó ilyen korú gyereknek már le van borotválva a bajusza. Nekem még nem annyira nagy, pelyhes, de már kezd bebarnulni, és már úgy eléggé feltűnő közelről. Ez mennyire minősíti az embert?

Figyelt kérdés

nekem erről az a véleményem, hogy ha valaki meglát, azt gondolja rólam, hogy igénytelen vagyok, mert bajuszom van.. és engem nagyon idegesít!De apám azt mondta, hogy NE borotváljam még le, mert aztán megerősödik és még szrabb lessz... pedig ő már 8.adikos korába leborotválta :)


Mi tévő legyek?


2008. aug. 9. 18:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ok ok.

Köszi a válaszokat :)

2008. aug. 11. 08:26
 12/13 anonim ***** válasza:

A láb az teljesen más, egyépként is a borotválástól nem az alapszín változik meg...

Természetesen valamit erősödni fog, mivel a frissen kinőtt szőr mindíg erősebb mint a már régen ott lévő, fizikai támadásoknak kitett szőr...


A lábon nem erősödik meg a szőr de például hónajban iden...

2008. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hát én pl a combomon fél évig borotváltam aztán nem rég abbahagytam most fekete és erős lett ott a szőr:( szóval az pl hülyeség h nem erősödik!!!tapasztalat
2008. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!