Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves fiú vagyok, és már...

16 éves fiú vagyok, és már látom, hogy csomó ilyen korú gyereknek már le van borotválva a bajusza. Nekem még nem annyira nagy, pelyhes, de már kezd bebarnulni, és már úgy eléggé feltűnő közelről. Ez mennyire minősíti az embert?

Figyelt kérdés

nekem erről az a véleményem, hogy ha valaki meglát, azt gondolja rólam, hogy igénytelen vagyok, mert bajuszom van.. és engem nagyon idegesít!De apám azt mondta, hogy NE borotváljam még le, mert aztán megerősödik és még szrabb lessz... pedig ő már 8.adikos korába leborotválta :)


Mi tévő legyek?


2008. aug. 9. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valakinek jól áll az ilyen kis pelyhes bajusz valakit viszont elcsúfit.Probálj meg Apuddal beszélni,hogy zavar téged és leszeretnéd borotválni.Mert ugye Apukád csak nem szeretné,hogy rosszul érezd magad a börödben?:)

2008. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy szerinte még várjak ezzel..
2008. aug. 9. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borotváld le, mert szerintem elég csúnya ha csak pelyhedzik, akkor már inkább borostás legyél... Annyira úgysem tud megerősödni, meg előbb-utóbb úgyis el kell kezdened a borotválkozást. Meg különben is, már 16 éves vagy, és ha téged idegesít, akkor borotváld le és kész.
2008. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csaj vagyok, 16 éves. A mi osztályunkban is van néhány srác, aki nem borotválkozik, és nem sokan vannak, akiknek ez jól áll, legtöbben elég gázosan néznek ki:S. Plusz ha téged is zavar, szerintem borotváld le:)
2008. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nugodtan borotváld le, az csak egy urban legend, hogy a borotválástól erősödik a szőrzet.
2008. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

oké, már leborotváltam, köszi a tippeket :)

majd ha nől a szörzet az arcomon is, azon is átszaladok, de az még nem most lesz

2008. aug. 9. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tévhit, hogy erősödik a szőrzet. Az ősök ebben a tudatban nőttek fel, de tény, hogy a borotváló eszköz szögletűre vágja a szőrt, ezért tűnik érdesebbnek. Úgyhogy nyugodtan borotváld. Elvégre, ha kiírtanák az őserdőt, nem nőne gyorsabban a fa, nem?
2008. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
De azoknak a nőknek, akik a lábukon borotválják a szőrt, nekik is sokkal erősebb egy idő után, szóval nem tudom, hogy mi az igazság...:S
2008. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

szerintem borotváld le!engem kifejezetten irritál ha egy srácnak ot pelyhes és már azért idösebb:S

17 éves csaj

2008. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nálunk a szomszéd gimiben a matekosoknak van olyan pehelybajszuk!:D am meg sztem nem erősödik a szőr,mert én lány vagyok és évek óta borotválom a lábamról a szőrt,és még mindig szőke!
2008. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!