Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodó hajra?

Nagyon gyorsan zsírosodó hajra?

Figyelt kérdés

Tegnap mostam hajat de már tiszta zsír a hajam,mit tudtok rá ajánlani ami tényleg beválik?


22/L


2014. szept. 11. 20:40
 1/4 anonim válasza:
schauma zsíros hajra jó
2014. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hajlakkozom, de csak a fekete-lila Taft vált be.

Hajmosás után amikor megszáradt, nagy szórással átfújom lógatva, aztán megigazítom és napokig bírja, csak rá kell igazítani reggelente. Derékig ér és ahogy gyakran hátratettem, zsírosodott. Így nem kell állandóan hozzányúkálnom, megoldotta a tartását is, a zsírosodást is.

2014. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Shcaumától csak még rosszabb lett. :(


Én is minden nap mostam és egyre rosszabb lett. Évekig szenvedtem. Most kipróbáltam a Bojtorján sampont (DM-ben lehet kapni) és nekem eddig ez vált be a legjobban.

Volt olyan,hogy reggel megmostam a hajam, estére már zsíros volt. Mióta ezt használom 2 napot kibír, úgy, hogy még kiengedve hordhatom,rendesen néz ki,de a 3-dik napra már teljesen bezsírosodik.


+ próbáld meg minél jobban kitolni a két mosás közti időt. Tudom, hogy iszonyú nehéz, és nagyon ciki, ha ápolatlan hajjal kell megjelenni valahol, de nekem az segített. 1-2 hétig csak minden másnap mostam hajat (igaz, a második nap már undorítóan néztem ki), aztán már csak 3-dik nap és szép lassan hozzászokott a fejbőröm. Jó lenne most bepróbálni a 4 naposat is, de ahhoz már nincs erőm. :)

2014. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nekem is derékig érő hajam van:)
2014. szept. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!