Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ápoltan jól nézek ki. Szexi,...

Ápoltan jól nézek ki. Szexi, szép és kívánatos. De hajszárítás nélkül iszonyat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Smink hálistennek nem muszáj.

Nem megy tönkre a hajam?


Vagy az életem.


2014. szept. 4. 04:25
 1/6 anonim válasza:
Rövid haj? Nem állna jól?
2014. szept. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a rövid haj nem jön be.


Szerintem szárítsd mindig.

Ha a Szépség,divat kategóriába írod, akkor ott lehet hogy jobb válaszokat kapsz, mert inkább arra nézelődnek a fodrászok (gondolom :)

2014. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
-.- Nagyon jó neked, ha ez a legnagyobb gondod, és mondjuk nem a megélhetés, meg hasonlók. Nekem közel 30 évesen, szingliként egyre több és több pattanással sem mondom azt, hogy tönkremegy emiatt az életem, kedves miss tökéletes...
2014. szept. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Krumpli fejhez nem illene a rövid haj, meg fiús is.
2014. szept. 4. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:

A hajszárítástól semmi bajod nem lesz. Hacsak nem dugod a forró hajszárítót be a hajadba. De ha normális távolságból szárítod, akkor nem árt.

Szárítsd meg mindig, mert a vizes haj sokkal sérülékenyebb. Nehezebben lesz kezelhető, meg is fázhatsz.

2014. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hajvasaló
2014. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!