Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalt hajfestők! Egy kis...

Tapasztalt hajfestők! Egy kis segítséget kérnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokat volt festve a hajam és már eléggé zűrösnek tartom h állandóan festeni kell.Szóval szeretném visszakapni az eredeti hajszínemet ami sötét szőke. De nem tudom h hogyan. A lenövés már idegesít-(most világos barnás a hajam) 1,5 hónapja volt utoljára festve de most tanácstalan vagyok.Ebben kérnék segítséget mit hogyan tegyek: ha kiszivattatom és befestetem szinezövel az mennyire gáz? vagy mit csináljak? ötletem nincs.........
2010. jan. 17. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

otthon ne barkácsolj mindenképp fodrászhoz menj

megmondod neki h az eredeti hajszíned szeretnéd, mivel nem tér el annyira az eredeti meg a festett hajszíned nem lesz olyan nehéz visszakapni

de semmiképp ne szívasd le

gondolom a fodrász megpróbál olyan színt festeni ami legközelebb áll az eredetihez hogy ne látszódjon majd a lenövés

2010. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oxy reload hajfesték eltávolító, kiszedi a hajadból a festéket, de inkább fodrászhoz menj és mondd el mit akarsz.
2010. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!