Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úszni fogunk járni, mit tegyek?

Úszni fogunk járni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos reggelente rutinommá vált az alapozó, korrektor és szempillaspirál használata. A hajamat is szárítom folyamatosan és épp ezért kétségbe vagyok esve. Úszni fogunk járni kötelezően az iskolával és félek hogy a smink elkenődik (illetve ha előtte lemosom akkor nem használhatom őket az úszás után). Mit tudok tenni? A hajam ha nincs rendesen megszárítva(fenekemig ér, nehezen kezelhető) akkor borzasztó. Két óra között van az úszás, valaki SOS:(

2014. szept. 2. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Vízálló smink. Mást nem tudsz tenni. Nem mondhatod, hogy te nem akarsz úszni járni, mert lefolyik a sminked. :/ A hajadat meg kösd fel, vagy úszósapka?


Amúgy tökre egyet érzek veled. Utálnék én is menni.

2014. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úszósapka kötelező. de attól ugyanúgy vizes lesz a hajam és szörnyű lesz a tapintása:(
2014. szept. 2. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

nagyon egyszeru: azon a napon nem sminkelsz. Hajadat meg vagasd le kezelheto hosszusagura.


Amugy sem fer a fejembe hogy egy gyereklany minek sminkeli magat.

2014. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sminket hanyagold ha úszó óra van. A hajadnak sem lesz semmi baja ha vizes lesz. Ha meg ennyire gondot okoz,és nehezen kezelhető akkor vágass le belőle.
2014. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gimnazista vagyok és ebben az évben vezették be a kötelező úszást:) nem 13-14 éves gyereklány vagyok és úgy gondolom, hogy egy kis korrektor és szempillaspirál még belefér.
2014. szept. 2. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

de, gyereklany vagy.


egyszeruen nem hiszem hogy valaki ilyen szinten all hogy abbol van problemaja hogy nem kenheti magat. Jezusom, nem sminkeled magad, mi tortenik? Osszeomlik az univerzum.


Szivbol kivanom neked hogy sohasem legyen nagyobb problemad az eletben.

2014. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én imádok úszni, mindennap megyek, de ettől függetlenül megértem, ha valaki nem akar menni. Mondjuk nem a te érveid miatt, mert - bocsi - szerintem mindkettő butaság :), hanem azért, mert szimplán utálom, ha valamit kötelezővé tesznek, és nem az én döntésem a dolog.


A lényeg: smink mehet úszás után (két perc feltenni, ennyi időd csak van - gondolom, nem bazári majomnak sminkeled magad).

Ezen kívül úszás után hajmosás (biztos van lehetőség zuhanyozni, nem?), és jó minőségű balzsammal, vagy szárítás előtti krémmel kend be, úgy szárítsd meg, akkor nem lesz rossz tapintású utána. Hidd el, én mindennap ezt csinálom.

2014. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem órák közötti szünetben az alapozást gyorsan meg tudod csinálni.

Nem tudom miért fáj az egyeseknek, ha valaki a pattanásos, piros, ragyás serdülőkorban problémás bőrét alapozza...

Én is alapoztam a problémás bőröm, ez még nem a vörös rúzs, kék vastag szemhéjpúder kategória.

2014. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó és utolsó előtti válaszoló:D az előttetek lévő válaszára inkább nem is reagálnék:DDDDDD
2014. szept. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!