A szegedi Kaáliba fogunk járni! Ez az élettársi vagy házastársi dolog, hogy működik?

Figyelt kérdés
Ha megyünk majd júniusban az első konzultációra vinni kell a házassági anyakönyvi kivonatot! Na már most mi se nem vagyunk házasok és bejegyzett élettársi kapcsolatban sem vagyunk! Nyilván a babáért valamenyik eshetőséget választanunk kell! Elég a kaáliba mondjuk csak a jegyzői papír???
2014. márc. 26. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A konzira még nem kell papír, csak majd ha már kezditek a lombikot. Közjegyzői élettársi papír kell. (bejegyzett élettársak csak egyneműek lehetnek)
2014. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A hölgy azt mondta, hogy vigyük az első beszélgetésre!:)
2014. márc. 26. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én eddig 3 meddőségiben jártam az egyik a Bp-i Kaáli volt, mindenhol csak magához a lombikhoz kell.
2014. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én sem értem, de mondtam neki, hogy elviekben semmi bajunk! Erre mondta, hogy akkor valszeg inszeminàció lesz! Ahhoz még annyira sem kellene, nem ? Hú, de amatőr vagyok...: D
2014. márc. 26. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:
De kell inszemhez is!
2014. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De kell inszemhez is. Mi az, hogy semmi bajotok, akkor minek az inszem?
2014. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt 5 és 4 évvel ezelőtt missedem! Azóta nem sikerül! Mindenhol voltunk már kivizsgáláson, genetika, immunológia, hormonok, hsg, stb és tökèletes minden eredményünk! Mégsem jön össze a baba!
2014. márc. 27. 07:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Terheléses cukor és inzulin vizsgálat?
2014. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt az is, ott is rendben vagyok.
2014. márc. 27. 07:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ott voltam Zàdorinàl.konzultàcióra nem kért semmi ilyesmit..Nem is volt ilyan papírunk, ott mondta hogy majd a kezeléskor meg az inszeminàción kérni fogjàk..Ezért csinàltattuk meg, de konzultàcióra nem kellett.Amúgy bementek a közjegyzőhöz a pàroddal, személyi lakcímkàrtya legyen nàlatok, nekünk egy fél óràt vett igénybe , és kész is volt a bejegyzett élettàrsi kapcsolat..Egy jó tanàcs, ez a papír kb 15ezer ftba kerül viszont ha Te otthon megírod az alapszöveget akkor csak 1500ft fejenként.Tehàt 3ezer..
2014. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!