Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy is müködnek az edzőtermek...

Hogy is müködnek az edzőtermek? 15 vagyok, és osztálytársammal elterveztük, hogy konditerembe fogunk járni, de nem tudom hogy is müködik ez. (többi lent! )

Figyelt kérdés
Én még sosem jártam edzőteremben. Nem az a kérdés, hogy hogy edzek, hanem hogy mire számítsak az edzőteremben? Úgy tudom elképzelni, mint a filmekben, hogy sok izomagy között kis 15 évesek várnak mondjuk arra, hogy a fekpadon nyomhassanak. Az edzőteremben ilyenkor várni kell egymásra, hogy végezzenek a gyakorlattal? És elsőként milyen cuccokat vigyek? Lesz aki ott majd segít, hogy mit hogy csináljunk, vagy magunktól kell csinálni?

2014. febr. 5. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb edzőteremben az a nagyszerű, hogy egy közösségben találod magad, ahova értelem szerűen beilleszkedsz, barátokat szerzel, függetlenül attól, hogy osztálytársaddal mész vagy magadban.

Értelem szerűen, biztos előfordul, hogy nem lesz szabad az a gép vagy súlyzó, amire neked éppen szükséged lenne, de ebből általában nem származik konfliktus. Ilyenkor megbeszélitek az adott személlyel, hogy felváltva használnátok a gépet vagy súlyt. Ha már rutinosabb leszel és kész edzéstervvel lépsz be a terembe, akkor amire neked szükséged lesz, előre magad mellé készíted, hogy később a munkát, emiatt ne kelljen megszakítani.

Ha még nincs tapasztalatod, minden edzőteremben van legalább egy személyi edző vagy tréner, tanácsokat biztosan kaptok. Általánosságban elmondható, hogy ezeken a helyeken jó hangulat uralkodik és mindenki szívesen segít a másiknak.

Természetesen edzőruhára, váltócipőre, törülközőre szükséged lesz, ott aztán bérlettől függően öltöző szekrényt igényelhetsz, amihez kulcsot kapsz.

Kezdetben előfordul, hogy feszélyezve érzed magad egy új közegben, de idővel remekül fogod érezni magad(magatokat)

2014. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Mindenre választ kaptam általad, ment a zöld ujjacska. :)
2014. febr. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!