Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajammal?...

Ubogi kérdése:

Mit tehetnék a hajammal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Természetes állapotában elég göndör a hajam.De nem tudom szépre beszárítani és olyankor szállós,csúnya mint egy szénaboglya.Ezért vasalni szoktam,de tudom hogy az nagyon roncsolja a hajat ezért szeretnék leállni vele.Mit csináljak?előre is köszönöm

.


2014. szept. 1. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt amit nagyanyáink. Aludj hajcsavarókkal, hogy szép loknijaid legyenek.


beszáűríatáshoz vegyél jobb kefét és használj hővédőt.

2014. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően tetszik a göndör haj, akkor ne vasald, hanem amit az első is tanácsolt, hajmosás után csavard be. Úgy szép loknijaid lesznek, nem lesz szénabogja. De az is jó, ha befonod vizesen.
2014. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör hajam van és egyet megtanultam: ne hajszárítózzam! Mosás után (tudom, h nem szabadna) mindig kifésülöm (vizesen és a következő hajmosásig fésű nem érinti), aztán a törölközővel a fejem felé nyomkodom. Teszek rá hajhabot (nyomkodva), és hagyom szabadon megszáradni. Ha szétesnek a loknijaim, akkor nedves kézzel megnyomkodom és kész is.
2014. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vágd le.
2014. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2014. szept. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!