Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kivasalom a hajam, akkor...

Ha kivasalom a hajam, akkor éjszaka hogyan aludjak, hogy ne aludjam el a hajam?

Figyelt kérdés

Összeszoktam fogni a hajam háromban [három hajgumival, egy lófarokba [rem értitek]], de így reggelre hullámos lesz. Nagyon sok hajam van, és ha kiengedve hagyom összegubancolódik. Úgyse jó, hogy ráfekszek, mert mindig nagyon forgolódom alvás közben. De nem akarom mindennap vasalni.

Vagy esetleg hogy vasaljam, mit tegyek rá [pontosan]h egyenesebb legyen? [remington hajvasalóm van, hűvédőt használok, hajmosáskor hajegyenesítő sampon/balzsam, és most éppen nincs, de hajegyenesítő krémet is szoktam rá tenni]. Azt a megoldást, h tincsenként lakkozzam, és úgy vasaljam, ismerem. De így tönkrevágja a hajam.

Légyszí' segítsetek! Jah, és remélem megértitek, hogy miről van szó, mert mostanában elég össze-vissza magyarázok! :D

Köszi mindenkinek! :)


2010. jan. 16. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
én simán kiengedett hajjal alszom, és úgy ahogy jó marad. de ha nem akkor másnap kicsit megint vasalom.(mondjuk én alacsony hőfokon szoktam) vasalás előtt csakis az e célra gyártott hővédő hajegyenesítőt tegyél rá. lakkot semmiképp! én néha úgy szoktam , hogy vasalás után belakkozom , viszont akkor utána másnap már nem vasalom megint hanem meg kell mosni és csak úgy vasalni.
2010. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én így hátradobom a hajam alvásnál, bár én nem forgolódok.
2010. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem este ne vasald ki, csak reggel :)
2010. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint a denevérek, fejjel lefelé lógva aludj:D
2010. jan. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utcsó egyet értek de úgy ahogy a tamponos v a betétes reklámban
2010. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Em reggel/délelőtt vagy kora délután vasalom ki.

Hővédőm hajvasalásra való,

na és hát pontosan úgy van, h mikor aznap kivasalom szép egyenes, akkor mikor éjszaka összefogott hajjal alszom, másnapra lesz benne 3 hullám, aztán másik napra is, és 4.-5. nap körül már csak az alja a hullámos, a többi meg egyenes :D

Em heti 1x vasalok, 230 fokon. És félek ha mindennap egy kicsit áthúznám a hajvasalót 150 fokon akkor jobban károsodna a hajam...

2010. jan. 17. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!