Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira csunya az arc borom....

Annyira csunya az arc borom. Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés

NAgyon pattanasos a borom, az orromon is szokott lenni de ott inkabb pottyos (nem fekete) az mi lehet? Es mit tehetnek ellene?

Szoktam tisztitani stb.. Es probalom lefadni mostanaba mar nem alapozoval ikabb korrektorral es puderral de foltos lesz NAgyon , mivel es hogy fedjem le oket hogy ne legyen foltos? szivemszerint nem sminkelnek de mostanaba annyira olyan hogy muszaly meg amugy is van egy vorors csik az egyik szemem alatt azt muszaly lefedjem mert csunya.. de az is foltosra sikerul.:( Segitsetek keeeeeerlek!


2014. aug. 20. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne próbálkozz semmiféle házi praktikával meg boltban vehető szerekkel.

Menj el egy bőrgyógyászhoz! Biztos fel fog írni ecsetelőt, amit gyógyszertárban lehet venni. Nem sok idő, és amit az orvos felír, szépen eltüntetik a pattanásokat, meg egyéb bőrhibákat.

2014. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus kitisztítja neked.Ne vegyél meg mindent.
2014. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is első a bőrgyógyász tőle azt is megkérdezheted mi a véleménye a kozmetikusról, hogy ajánlott-e a te esetedben vagy sem. Van amikor a nyomogatás csak roszabbat tesz és a pattanásoknak mellesleg belső okai is lehetnek. Tehát az a legjobb ha kívűl-belől kitisztítod az arcbőrőd.
2014. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi :) ment a zold mindenkinek.
2014. aug. 30. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!