Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki néha...

Van itt olyan, aki néha amiatt nem mozdul ki, mert csúnya a bőre, és sokáig tartana lesminkelni vagy nem is sikerülne szépre?

Figyelt kérdés
Boltba kellene mennem, mert éhes vagyok. De nem tudom rávenni magam a sminkelésre, így meg nem mehetek utcára:) Mindent próbáltam (kozmetikus, nőgyógyász, bőrgyógyász, vudus dolgok), nem lett jobb a bőröm semmitől, szóval nem kérek ilyen tanácsokat:)
2014. júl. 26. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ne törődj másokkal. menj le a boltba, nem te vagy az egyetlen akinek nincs szép bőre. nekem sincs mégis elmegyek bárhova smink nélkül.
2014. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
végül lealapozóztam magam és napszemcsi és nem érdekel, mit gondolnak. ocsmány vagyok és kész:) attól még mennem kell boltba:D
2014. júl. 26. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ocsmány vagy hanem hihetetlenül buta.

Senkit nem érdekel rajtad kívül hogy pattanásos a bőröd valószínűleg. Nekem is az volt 28 éves koromig és körberajongtak a pasik mindig (sose sminkeltem). Nem számít egyáltalán a bőrhiba. Nem az tesz széppé vagy rondává. Aztán meg egyetlen gyógyszer megszüntette a pattanásaimat. Sotret a neve, ha esetleg még nem szedtél ilyet.

2014. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
áááh én is így szoktam, napszemcsi
2014. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!