Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a gondor hajrol?

Mit gondoltok a gondor hajrol?

Figyelt kérdés
tetszik vagy nem?miert igen, es miert nem?

2014. aug. 16. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Van, akinek jol all, van akinek nem. A termeszetes gondorseg altalaban aranyos [link]

vagy meg lehetne sok hires szineszt mondani.

De peldaul el nem tudnam kepzelni, es nagyon rondanak gondolom, amikor [link]

Nezd meg, az elson ugy nez ki, mint aki elfelejtett hajat mosni es fesulkodni reggel. Szerintem ronda.


Amugy a tulzott dauerolas tonkreteszi a hajat, ugyanugy, mint a tulzott festes.

2014. aug. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem dauerezem :D termeszetes..:)
2014. aug. 16. 02:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, mindig olyan száraznak és kócosnak tűnik. A másik meg, amikor az ember megpróbálja kiegyenesíteni vagy lelapítani v kordában tartani és egy egész flakon hajformázót tesz rá, borzalmasan tud kinézni.

Ha nem lett sz4rrá vasalva, szárzon kifésülve, tönkretéve stb akkor még lehet aranyos vagy "cool", de szépnek akkor sem mondanám.

2014. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem lehet szep..nem muszaj hot egyenesnek lennie ahhoz, hogy szep legyen
2014. aug. 16. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a természetes hullámos, göndör haj, főleg ha legalább mellig ér.
2014. aug. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
meg hosszabb ;)
2014. aug. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!