Gondor a hajam?

Figyelt kérdés
14/F vagyok, es a hajam teljesen osszeugrik, gondor.. hajmosas utan a jol megszaritom akkor 1 napig egyenes ugy ahogy a fejem tetejen, es a lanyoknak nem jon be egyaltalan, holnap mennek fodraszhoz ilyet vajon ki tudna hozni? [link] vagy tudnatok linkelni ?
2014. júl. 27. 23:25
 1/5 anonim válasza:

áhh szerintem nem ahhoz vasalnod kell a hajad hogy ilyen legyen...meg megvágadhatod ilyenre de minden nap vasalnod kell..bármilyen hajat akarsz vasalnod kell mert göndör..3 választásod van szerintem:

1. Vasalod.

2. Olyan hajad lesz mint Lalinak.

3.Kopasz.

14/L

2014. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem (mondjuk idősebb pasikon) tetszik az ilyen bundzsi mikrofonfrizura. Szóval ne parázz.
2014. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van még egy lehetőség, a tartós hajegyenesítés, ami 3 hónapig tart, és kevésbé ártalmas, mint a vasalás, de rövid hajon annak nincs sok értelme, mert addig kb. 3-4 cm-t nő a hajad, és az újonnan kinövő részt nem húzza le a hosszának a súlya, és ha vágatsz is belőle.. érted..

Nem akarok hülyeséget mondani, meg laikusként okoskodni, csak leírtam, mint lehetőséget, de hangsúlyozom, csak picit hosszabb hajnál van értelme.

Egyébként, ha jól áll, hagyd, ha nem, akkor meg menj el tényleg a fodrászhoz, ő majd megmondja mit lehet kihozni a hajadból, és az hogyan tudod majd magadnak beállítani.

2014. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem személyszerint a göndör haj tetszik a legjobban egy fiún, nem az az apró apró tincses, inkább a kicsivel nagyobb hullámok. Szerintem sokkal különlegesebb, mint az oldalt lenyírt, felzselézett tömeg haj. Viszont a te döntésed, bár nyugodtan meghagyhatod, olyannak amilyen, és csak kicsit megigazítva. De amit linkeltél se rossz.
2014. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :) majd ki talalok valamit milyen legyen
2014. júl. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!