Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gondor a hajam es nem tudom...

Gondor a hajam es nem tudom mi csinlayak vele hogy egyenes maradjon hajvasalo nelkul egyesek mondtak h vagjam le de feleg hogy jobban be fog gondorodni tudnatok ajjalani valami egyeszerut? Varom a valaszokat

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is azt az egyszerű tanácsot tudom ajánlani, hogy tanulj meg helyesen írni, mert katasztrófa a helyesírásod. Ez persze nem bántásból mondom. Másodszor pedig ne akarj az a divatp.csa lenni, akinek csak a fullegyenes haj jó. Szerintem inkább örülj neki, hogy göndör hajkoronával áldott meg a sors, és viseld azt. Hidd el, sokkal eredetibb, mint vasalt fejjel beleolvadni a tömegbe. Igaz, hogy a göndör haj sok gondoskodást igényel, de megéri :) és NE vasald, mert azzal többet ártasz neki, mint használsz. A kivasalt göndör haj egyébként is száraz és töredezett lesz, az pedig elég csúnya látvány, nem igaz? és ezt tapasztalatból mondom, szóval fogadd el a hajadat úgy, ahogy van :))
2013. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha göndör a hajad akkor örülj neki, nehogy már vasald... hülye egy divat a lenyalt vasalt haj, nem is szép, nem is egészséges.
2013. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia:) Esetleg egyenesítő samponok,sprék :) De ezek hajtól függnek mindenkinél másképp hatásosak.:/
2013. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!