Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt még olyan lány,...

Van itt még olyan lány, akinek nagyon sokáig tart kivasalnia a haját?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tart, míg kivasaljátok, és meddig marad szögegyenes? Milyen időközönként vasaltok hajat? Milyen gyakran mostok hajat?


Nekem mostanában brutálisan sok idő kell, hogy kivasaljam a hajam...

Göndör-hullámos, és nagyon-nagyon sűrű (sokszor annyi mennyiségre, mint más embereknek) hajam van. 4 éve, amikor elkezdtem vasalni a hajamat, akkor még vállig érő volt, kb 1 óráig tartott a hajvasalás. Az is sok volt, de azért kibírtam.

Most, 4 év elteltével majdnem csípőig ér a hajam, és így már valamennyivel több, mint 2 óra kell ahhoz, hogy szép egyenesre kivasaljam. Közben nézek egy filmet, de előbb lesz vége a filmnek, mint, hogy kivasalom a hajam :D

Így már el is ment tőle a kedvem, és ritkán vasalom, pedig göndören nagyon nem szeretem :(

Ráadásul régebben kevésbé zsírosodott a hajam, így elég volt heti 1x megmosnom, és kivasalnom, de most már legalább 5 naponta kell hajat mosnom, de inkább 4, és így vasalgatni is sűrűbben kellene.

Mondjuk végig nagyon szép egyenes, de ez azért nem mindig vigasztal..


Szóval ti hogy álltok? Lányok, akiknek nincs ilyen problémátok, szerintetek is nagyon sok ez az idő? :D



2013. nov. 11. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nekem ilyesmi hajam van, olyan középházig érő. Mire kivasalom a végét, újra vissza hullámosodik az eleje.. rengeteg idő mire kivasalom, inkább nem is vasalom..:D És én 2-3naponta mosom a hajam..:D

2013. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ennél sokkal rövidebb volt a hajam, amikor kb 1 óráig tartott a vasalás. Úgyhogy én meguntam és hagytam a fenébe az egészet úgy, ahogy van. Ilyen sok ideig már nem éri meg vasalni.
2013. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem kb. vállig érő hajam van, sűrű, mint neked. heti 1x mosom, mert így is utána legalább két vasalás kell, amíg beáll. régebben naponta vasaltam, de volt, hogy egy nap többször is kivasaltam (na ezt nem kellett volna..), most már csak heti 3x-4x. mostanában lesz 3 éve, hogy vasalom, és mosás után én is 2 órát szoktam vele szenvedni, egyébként olyan 20 perc amíg kivasalom, de van mikor már így sincs kedvem kihúzni.
2013. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3-as vagyok.

még annyi, hogy már nem is szokott megmaradni sokáig vasalás után, mert egy olyan 20 perc után az alja visszapöndörödik, pedig pár éve még nagyon szépen megmaradt.

2013. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szelena97 ***** válasza:
Mellig ér a hajam, hetente mosom, fél vagy háromnegyed óra alatt kivasalom és a következő hajmosásig szögegyenes, ha addig nem éri víz.:)
2013. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!