Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha lány létemre...

Mit tegyek, ha lány létemre erősen izzadok és a dezodorok nem segítenek?

Figyelt kérdés
Most épp a kamaszkorom közepén vagyok és nem tudok mit kezdeni az izzadással. Nem használnak a dezodorok, pedig már rengeteget kipróbáltam. Ha valakinek van erre tippje kérem írjon! A válaszokat előre is köszönöm :)

2013. nov. 7. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elöszöris valószinüleg ez telejsen normális mivel tini vagy, érdemes lenne egy orvossal beszélni erről mert könnyen lehet tud rá valamit.
2013. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
beszéj a háziorvossal és kérj tóle beutalót tovább.azt hiszem endokrinológus foglalkozik ezekkel.
2013. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
hónalj gomba? :DDD
2013. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a patikákban kapható Antisudorica folyadékot, vagy hintőport. 400 ft körül vannak. Ha ez sem segít, akkor tényleg menj orvoshoz.
2013. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt tényleg menj orvoshoz.
2013. nov. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem se használtak soha az izzadásgátlók, teljesen egészséges vagyok, ez genetika is sajnos. A gyógyszertári izzadásgátló folyadék jó, csak épp alumínium van benne, amivel nem árt vigyázni.
2013. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázzuk, hogy az izzadás teljesen egészséges, és normális dolog. Mindenki izzad, még ha ezt meg is próbálják úgy beállítani, mint valami abnormális, vagy undorító dolgot. És nem mindegy, hogy csak jobban izzadsz,mint ahogy eddig, vagy hogy már kórosan izzadsz.

Pl. én is izzadósabb vagyok az átlagnál, de ezt nem tekintem betegségnek, mint ahogy egy pattanásosabb ember sem beteg, csak kamasz, vagy ilyen a bőre, stb.

Én is sok mindent próbáltam már, eltüntetni sajnos nem lehet, viszont a dezodorálás fontos,hogy ne legyél büdi.:)

Viszont én inkább stressz helyzetben izzadok le könnyen, úgyhogy a probléma nálam máshol keresendő.

Szóval fontos, hogy eldöntsd magadban, ez már kóros, vagy csak sima erős izzadság. Ha nagyon zavar, és gyakran kerülsz tőle kellemetlen helyzetekbe, akkor persze mindenképpen kérj segítséget orvostól.

2013. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most kezdtem el nagyon izzadni már úgy voltam vele,hogy semmi sem segíthet,de vettem a gyógyszertárba 550ftért Solutio Antisudorica-t és azóta sokkal boldogabb vagyok! 2 napja használom és ahw! Lementem boltba már akkor dezodor használatával olyan lett a pólóm. Ezzel viszont nem és szagtalan! :) Próbáld ki mindenképp.

Megtisztított bőrre kell felvinni esténként egy vattapamaccsal.Kicsit csíp:/ de legalább hat borotválkozás után 3 napig várj! Eleinte naponta kell aztán hetente és havonta.:)

ÉS NEM BAJ hogy van benne alumínium,mert mindegyikbe van amelyikbe nincs az nem is izzadásgátló! remélem tudta segíteni.

2013. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!